Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, hogy 28 évesen még...

Ciki, hogy 28 évesen még sosem dolgoztam és még mindig otthon lakom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 16:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%

En ismerek valakit, aki a 90es evek kozepen kezdett vallalkozni, ma pedig milliardos, tobb szaz alkalmazottja van, tobb cege, sok projekttel.


Neki van egy 23-24 ev koruli fia, egyetemre jar, apu megvette neki a CLA Mercit, mert miert ne, futja.


Nade a srac tizeneves koratol kezdve ott sertepertel az apja cegenel, fiatalon lenn maszkalt a melosok kozott, most egyetem alatt pedig elkezdte tanulni a ceget, ott volt a targyalasokon, reszfeladatokat kapott, es nemreg atvett egy kisebb ceget a nehanybol, azt o vezeti, tapasztalatszerzesnek kivalo. Rendszeresen benn van, ahogy a suli engedi, neha hetvegen is.


O majd tenyleg at tudja venni majd a ceget.


Rad egy vak macskat nem biznek.

2016. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Egy céget nem csak tulajdonolni kell, hanem vezetni is. Ha fogalmad sincs arról, hogy kik a partnerek, kivel hogyan lehet üzletelni, akkor mégis hogyan akarod átvenni? Egy diplomától nem leszel hozzáértő szuper zseni, ahhoz vagy affinitás vagy hosszú évek tapasztalata kell. A kérdésedből az jön le, hogy nálad egyik sincs meg...

Miért irigykedne rád innen bárki is? Apádnak van pénze, na és? Neked ugyanúgy nincs semmid. Lassan 30 éves fejjel még mindig a szüleid nyakán élősködsz, meg sem próbálsz magadról gondoskodni.

Ahogy már írtam, vannak gyakornoki programok, ahol azért elég szépen fizetnek, ha jól teljesítesz, de erre feltűnően nem reagáltál. Valaki írta, lehet, hogy kamu a kérdésed, és egyetértek vele. Ennyire életképtelen ember nem létezhet.

2016. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Utolsó, fogalmad sincsen, hogy apám milyen munkát végez és sosem láttad, hogy én hányszor és mit mentem be neki segíteni... :) Maradjunk ennyiben... Ítélsz, de nem ismersz. Azért mert visszatetsző volt neked néhány sorom máris arra következtetsz, hogy megbízhatatlan vagyok. Nincs szükségem arra, hogy neked bizonygassak, s a kérdésem sem erről szólt, de amit eddig rám bíztak, azt haladék nélkül teljesítettem. Szóval erről ennyit. :)

Következő paradicsom dobáló?

2016. jan. 4. 22:56
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gond, hogy képtelenek az emberek együtérezni"

Sírok.

Együtt érezni a rossz sorsúakkal szokás, nem azokkal, akik anyuci szoknyája mellett ülnek 28 évesen is, és várják a zsebpénzt a mozira, mert képtelen munkát találni magának, miközben csak egy levelezőt csinál mellette...


Inkább a lesajnálás szó illik ide...

2016. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon okos, ennyi kérdésből mégis honnan tudnánk megítélni, mit kinek hogyan segítesz? :)

Ha ennyire lelki probléma neked, amiket ide írtunk, minek tetted fel a kérdésedet? Sejthetted, milyen válaszok fognak érkezni. Vagy csak provokálni akarsz?

Egyáltalán miért kéne ismernem a te előéletedet? Kiírtál ide egy kérdést, mi pedig válaszoltunk a kapott információk alapján. Ahogy mondani szokás: edd meg, amit főztél...

Az viszont akkor is érdekes, hogy az ügyfelekkel való kapcsolattartásba nem von be... Alap lenne egy cégvezetőtől, hogy kiképezze az utódját, amibe ez is beletartozik.

2016. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

"amit eddig rám bíztak, azt haladék nélkül teljesítettem"


Vagyis amit valaki más mondott neked, azt megcsináltad. Mint az ötéves (5!) gyerekem, ha azt mondom neki, hogy rakja el a játékait, mert eljött az alvásidő...:-)

No mindegy, a kérdésedre megkaptad a választ, a te dolgod, hogyan élsz vele. Önigazolásra fölösleges kérdést kiírni.

2016. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

" Te nagyon okos, ennyi kérdésből mégis honnan tudnánk megítélni, mit kinek hogyan segítesz? :)"

Te nagyon okos, épp ezaz, hogy semmit, de te máris ugatsz anélkül, hogy kérdeznél, vagy tudni akarnád, hogy egyáltalán milyen dolgok vannak a háttérben.


" Ha ennyire lelki probléma neked, amiket ide írtunk, minek tetted fel a kérdésedet?" A kérdésemre lehet normális hangnemben is válaszolni, mint azt sokan megtették előtted is sértések nélkül. Neked úgy tűnik nem megy anélkül :) Ha az én véleményem téged sértett, akkor azért most elnézés kérek, de azt hiszem a "Te nagyon okos" kijelentésed után ezzel kvittek vagyunk.


" Egyáltalán miért kéne ismernem a te előéletedet?" Nem kell ismerned. A kérdésre elegendő egyébként egy egyszerű eldöntendő válasz is, de te most erősen el akarsz kanyarodni a témától és inkább a személyemet sértegetni. A további információkat csak azért osztottam meg, hogy könnyítsem a válaszadást, de a te válaszodat már megkaptam. Köszönöm, további szépet :)


Az ügyfelei pedig régi Lengyel barátok. Én nem tudok lengyelül, csak angolul. A telefonbeszélgetéseket ezért intézi ő.

2016. jan. 4. 23:22
 38/43 anonim ***** válasza:
Inkább hagyjuk, úgysem fogod megérteni soha, és csak a kifogásokat gyártod.
2016. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Kár, hogy apu nem mondta, hogy tanulj meg lengyelül (magadtól nyilván eszedbe se jut...) Az utóbbi 10 évben bőven lett volna rá időd.
2016. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

hagyjátok...


múltkor ugyanez volt a téma, csak akkor 30 éves lányként írta le magát...:D


ott is ugyanez volt a meglátása, hogy hát márpedig ő nem vállal aljamunkát, mert hát őt úgyis eltartják a gazdag szülei, és majd ha lediplomázik, akkor meg átveszi a céget...:D

2016. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!