Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó ez az öltözet állásinterjúra?

Jó ez az öltözet állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Fekete nadrág (nem farmer), fehér blúz, fekete kosztumfelső. Fekete "ünneplős" cipő kisebb (4-5 cm) sarokkal. Nyakamba egy szolid ezüst lánc, más ékszer nincs. Hosszú hajam simán kiengedve. Nagyon szolid,alig észrevehető smink.

Szerintetek jó így, vagy van amibe bele lehet kötni? Mondjátok meg nyugodtan, azért kérdezem. :)


Amúgy 24 éves nő vagyok, és egy multihoz jelentkezem irodai munkára.


2016. jan. 6. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Jó, belekötni nem lehet. Max. kicsit túl ünnepélyes ez a fekete-fehér. Ha van esetleg más színű inged, pl. kék, az szerintem jobb lenne, de ez már tényleg a kákán is csomót keresés.
2016. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
En a lancot kihagynam. Egyszerusegre vall. Amugy sztem is rendben van.
2016. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. A lánc is maradhat, vagy helyette egy mintás, elegáns selyemkendő, ha van, az egy kicsit megtöri, feldobja a fekete-fehéret.
2016. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de valami pasztell, nem tul elenk szin vagy valami mintas kiegeszito (pld sal) nem tenne olyan eroltetté.

Az egyszeruseg eleganssa tesz -csak vigyazni kell, hogy ne ess at az unalmas kategoriaba, hogy oszinte legyek en egy kicsit az utobbit erzem.

A fekete unneplos cipo helyett egy puderszinu magassarku, vagy akar balerinacipo (bar ebben az idobem az utobbi nem lenne tul praktikus) tenne noiesebbe a kepet. Egy visszafogott gyongyfulbevalo, vagy egy aranygyuru, esetleg? Nem tenne papagajja, mikozben csinosabbnak es ezaltal magabiztosabbnak erezheted magad.

2016. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat! :) Igen, talán keresek egy más színű blúzt, ez tényleg túl ünneplős hatású lehet. Nyakláncon még gondolkodom, más ékszert nem nagyon szoktam hordani, ezért nem érezném magam kényelmesen bennük. Cipőből csak kis sarok jöhet szóba, az igazi magassarkúakban nevetségesen tudok csak járni. :/
2016. jan. 6. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak egy "uto jotanacs"; ha otthon magassarkuban jarsz, egy ido utan mar termeszetes lesz benne jarni.

Es legyen nalad papirzsebkendo is, ha a latyak bepiszkitana.

2016. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-5 centis magassarkúban a hóban és a jeges járdán? te tudod...
2016. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy ki interjúztat, férfi vagy nő. Nekem férfiként egy bibliaárus képe rajzolódik ki. Egy nőnek inkább megnyugtató, hogy külsőre nem vagy konkurenciája. Egy kihívóbb öltözék pont fordított hatást vált ki.
2016. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nagyon nem a ruházatodat fogják nézegetni. Van egy alap szint, az eléred ezzel, ez jó, és a másik hibába sem esel bele, nem öltözöl túl. Nem az blúzod színén fog múlni, hogy felvesznek, hanem a végzettséged, tapasztalataid, nyelvtudásod stb. fog dönteni.
2016. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!