Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltatok volna, ha...

Ti mit csináltatok volna, ha a létrán állva a férfi kollégák alulról a feneketeket nézték volna?

Figyelt kérdés

A polc tetején lévő vázákat rendezgettem, és fönt csak egy elég ingatag kis létra van nekünk, ezért az egyik férfi kolléga, aki pont fönt volt nálunk fogta a létrát nekem. Aztán, mikor látta arra a többi fiút is, direkt valami indokkal odahívta őket, és mondták a lányok, hogy egész végig a seggemet bámulták, meg mutogattak, hogy hogy belemarkolnának meg mit csinálnának vele. A lányok meg folyamatosan röhögtek valamin, de én akkor nem tudtam, hogy min, meg nem is nagyon érdekelt akkor, de gondolom ezen nevettek. Én ezt csak utólag tudtam meg. Aztán mikor jöttem lefelé, az egyiknek "véletlenül" sikerült is megfognia, amire akkor tényleg azt hittem, hogy véletlen volt.

A többiek azt mondták, nevessen rajta én is, mert kicsit meg voltam sértődve akkor. Lányok, ti mit szóltatok volna, másnak ez hogy esett volna?



2016. jan. 8. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Férfiként mondom azt, hogy ez megalázó volt veled szemben. Nagyon súlyos esetnek nem mondanám, de mindesetre szánalmas, ahogyan viselkedtek. Ezt valószínűleg utólag is szóvá tenném nekik.


Inkább szűrd le a tanulságát, hogy jó nő lehetsz.

2016. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első lett volna a legjobb barátom, ha nem biggyeszti oda az utolsó mondatot.


Én beszélnék velük, bár nem hiszem, hogy sokat érne, alapból aki ilyet csinál, nincs veled egy evolúciós szinten.

2016. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 miért vele szemben megalázó? JUssunk már el arra a szintre, hogy ha valaki neandervölgyiként viselkedik, az rá nézve ciki, nem a környezetének...
2016. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó a segged nézik, örülj neki! Ne legyél ostoba femináci aki ilyenért is ombudsmanhoz meg jogvédőhöz szaladgál mert csak magad járatod le vele és utálni fog mindenki. Nevetsz rajta és kész ,vagy be is szólhatsz a fiúknak valami vicceset.
2016. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"miért vele szemben megalázó?"


Miért? Mert a tudta nélkül kukkolták, eljátszották, hogy véletlenül értek hozzá, miközben nagyon is tudatosan fogdosták meg. Ez megalázó bánásmód, nem is értem, miért kell megmagyarázni.

2016. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az nem kukkolás ha ott van a segge ruhában és nézik . Oda néznek ahová akarnak. Az kukkolás ha mondjuk öltözőben kamerával vagy élőben kilesik pucéran. És ez nem megalázó hanem természetes dolog.
2016. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Használd a saját módszerüket: mutogasd el nekik, mit csinálnál a farkukkal. Szerepeljen a bemutatóban 720 fokos, hirtelen csavarintás is, közben nyugodt arccal nézz a szemükbe.
2016. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hasonló szitu, bizony, titokban én is oda szoktam vetni a pillantást, hiszen, ha csinos, és szép alakú a hölgy, akkor akaratlanul is odavonzza egy normális férfi tekintetét. Az viszont az én értékrendem alapján is tiszteletlenségnek számít, ha egy ilyen momentum a kérdező hölgy által leírt indiszkrét, durva és primitív módon történik meg!
2016. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hol dolgozol, hogy ennyi 17 éves kollégád van?
2016. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Jajj, ne csinaljunk mar ebböl ekkora ügyet. Jo, hogy nem azt mondjak, hogy jelentsd fel öket szexualis zaklatasert.

Vedd tudomasul, hogy megneztek a fenekedet, legközelebb egy kolleganöt kerj meg, hogy tartsa a letrat.

Aki kicsit is csinos, azzal fognak hasonlok törtenni. Szerintem a helyen kell kezelni a dolgokat es nem zavarba jönni meg megsertödni. En mondjuk ilyen hozzanyulkalasnal ( ha veletlennek gondolom) azt szoktam mondani, legalabb egy italra hivj meg...

2016. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!