Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltatok volna, ha...

Ti mit csináltatok volna, ha a létrán állva a férfi kollégák alulról a feneketeket nézték volna?

Figyelt kérdés

A polc tetején lévő vázákat rendezgettem, és fönt csak egy elég ingatag kis létra van nekünk, ezért az egyik férfi kolléga, aki pont fönt volt nálunk fogta a létrát nekem. Aztán, mikor látta arra a többi fiút is, direkt valami indokkal odahívta őket, és mondták a lányok, hogy egész végig a seggemet bámulták, meg mutogattak, hogy hogy belemarkolnának meg mit csinálnának vele. A lányok meg folyamatosan röhögtek valamin, de én akkor nem tudtam, hogy min, meg nem is nagyon érdekelt akkor, de gondolom ezen nevettek. Én ezt csak utólag tudtam meg. Aztán mikor jöttem lefelé, az egyiknek "véletlenül" sikerült is megfognia, amire akkor tényleg azt hittem, hogy véletlen volt.

A többiek azt mondták, nevessen rajta én is, mert kicsit meg voltam sértődve akkor. Lányok, ti mit szóltatok volna, másnak ez hogy esett volna?



2016. jan. 8. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Aki csinos, azzal fog ilyen történni?


Ettől egy lépés, hogy ha megerőszakolnak, a te hibád.

2016. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Jol van, akkor jarjunk csadorban es jelentsünk fel mindenkit aki rank mer nezni. Engem is szoktak nezegetni, söt megjegyzeseket is szoktak tenni, de en nem borulok ki töle. A taperaszast nem tartom helyenvalonak, de azt se hogy vilagraszolo botranyt csinaljunk ilyesmiböl. A kollegak eleg gyerekesen viselkedtek, de azert a kerdezö is naiv volt.

Te mit csinalsz, ha megneznek?

2016. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Látszik mennyi unatkozó nő van ezen az oldalon :D

Akkor el kell kezdeni rikácsolni ,meg kikérni magadnak,meg szaladni a rendőrségre cekcuális zaklatásért feljelentést tenni ,mert ma az olyan divatos,meg a tv-ben is az volt valami sorozatban. Na ez a jó válasz ugye? Aztán lehet keresni másik munkahelyet mert ezek után rövid úton kirúgnak vagy elintézik hogy magad mondj fel, mert a feminista misszpitsákat mindenhol rühellik,teszem hozzá jogosan..

2016. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!