Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már nektek olyan hogy új...

Volt már nektek olyan hogy új ügyvezető jött a céghez és felmondtatok?

Figyelt kérdés
Kisebb cég, jött egy új ügyvezető és olyan volt a stílusa hogy inkább léptem elfele. Vélemény?
2016. jan. 25. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve volt pont ugyan ez. Azzal kezdődött, hogy a nagyonnagy főnökünket lecserélték. " Hál' Istennek" egy kissebségi komplexusos seggdugasz került a helyére, akinek nagyon nem tetszett a közvetlen főnökünk férfias és igényes megjelenése. Egyébként kiváló főnök volt, igaz nem bánt velünk kesztyűs kézzel de mindig igazságos volt, és tényleg bármilyen gondunk volt mindig tudott rá valami megoldást. Na a lényeg, hogy a seggdugasznak nem tetszett ezért mindenféle nevetséges indokokra hivatkozva kirúgta, és a helyére tett egy taknyos orrút, aki kb úgy beszélt és viselkedett velünk mint a felmosóronyggyal. Ez volt tavaly februárba. Azóta a régi a kollégáim közül már csak 3 dolgozik ott (a 17-ből!!!) Erről ennyit.
2016. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Te is felmondtál? Nagy király vagy. Ezt nem álnoksággal mondom, komolyan gondolom.


Én úgy vagyok vele hogy sok mindent el kell viselni, de azért mindent nem. Nem a középkorban élünk!!!


Vagy akkor húzzanak karóba, lőjenek le, fojtsanak vízbe fszomat bele!!!!


Mindent nem tolnak le a torkomon...

2016. jan. 25. 15:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen felmondtam. Persze nem azonnal, úgy voltam, vele hogy egy esélyt megérdemel az új fönci, ezért kivártam. De mint írtam nagyon kellemetlen tapasztalatokat szereztünk vele és a hátszele miatt esély sem volt változásra, ezért 3 hónap után bedobtam a törölközőt. Nem is bántam meg egyáltalán, a régiektől se hallok jót sose. Gondold el milyen lehet ha 17 emberből 14 felmond!
2016. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ja még annyit hogy a fickó közgazdász volt én meg mérnök vagyok, és elkezdett beleokoskodni műszaki dolgokba, de hát az egy vicc volt!!!!


A többi ott dolgozó meg adta alá a lovat, (páran), én meg fogtam a fejem, tehát már a szakmaiak miatt is jó pár más ember felállt volna a helyemben!!! Komolytalanságra hivatkozva!!!!


Most úgy néz ki a cég, hallottam hogy a műszaki vezető aki mérnök szintén, mondja mit hogy kell csinálni, ez a fickó meg csak pislog.


Ez nem vicc szerintetek?

2016. jan. 25. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!