Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Követtetek már el súlyos...

Követtetek már el súlyos hibát munkátok során? Ha igen mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és ki is rúgtak egy párszor :D
2016. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, de nem lett baj belőle. Picit mérgesek voltak és annyi. Rá pár percre már semmi bajuk nem volt.

Nagyon függ attól hogy mégis milyen iparban dolgozol.

Pl az én posztomra nem volt túljelentkezés, tehát kénytelenek voltak megtartani még a hibával is :)))))

2016. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inge. Betanított munkás vagyok, egy szakmunkát igénylő posztra, minimálbérért.. + emellett nem írtam alá semmilyen felelősségvállalási papírt, szóval kb semmit se tudtak kezdeni.
2016. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joe.38 ***** válasza:
Igen. Munka serződést nem irtunk. Így elvégzett munkát nem fizették ki. Hiba volt súlyos. Ma az épitőiparban sokszor van ilyen. Epülnek amik épülnek. Majd azok működnek lehet az pláza vagy híd vagy bármi. Benne a munka azaz tulajnak kész és működik.profitot hoz. De aki épitette éhen hal nem kap érte ellenértèket.
2016. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!