Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális ha rá...

Mennyire normális ha rá vagyok gerjedve a főnökömre?

Figyelt kérdés

a főnököm egy görög félisten, imádom amikor becézget,


egyébként alapvetően kb 190 magas, 40es, el se tudom képzelni fiatalon milyen lehetett ...bár most sem öreg.

normális ha rá vagyok gerjedve, (szingli vagyok) őt még nem tudom.. valaki volt már hasonló helyzetben? vagy esetleg aki rá is nyomult a főnökére?

mondjuk én nem fogok, de azért jó ábrándozni:p


2016. febr. 16. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, a legtöbb nő vonzódik a magas, kontrollt a markukban tartó, hatalmi pozícióban lévő és vonzó férfiakhoz. Ez van. Csak aztán meg ne legyen gond, ha a férfiak meg a bögyös macákra repülnek rá :)
2016. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!! Még más ezt kevésbé gerjesztő helyzetben is. :)

Sokan vannak olyanok. Sok szerelem alakul ki így.

Ha minden igaz anyum és mostani pasija is így volt.... 5 éve.., de lehet csak munkatársak voltak.

2016. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, de inkább a karrieredet építs, mint hülye ábrándokba lovald bele magad.
2016. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!