Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy adnátok egy kollégátok...

Ti hogy adnátok egy kollégátok tudatára hogy ku®va büdös?

Figyelt kérdés
Egy irodaház 3.emeletén dolgozok mint recepciós egy cégnél és a földszinten van az iroda recepciós őre aki 3 naponta dolgozik. Nos... Reggel mikor jövök be konkrétan mikor már az utcába érek elkezdek kattogni az akcióterven hogy milyen útvonalon a leggyorsabb amit kibirok egy levegővel meg egy jóreggeltel... A szagot konkrétan vágni lehet... Savanyú,áporodott izzadtság szag. A főnökei többször jelezték neki hogy illene fürdeni vagy legalább a sziszegős szappant legalább 2 naponta legalább 1 szer használni... A kollégái, recepciósok már nem győzik fertőtlenítőszerrel meg illatosítóval, mitévők legyünk EMBEREK?????

2016. febr. 19. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%
vannak ilyen szagkörök büdös embereknek, oda kellene beíratni.
2016. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha többször szóltak neki, akkor szerintem mindegy lesz, hogy szólsz-e te vagy sem... de amúgy az ilyet mi a fenéért nem rúgják ki? Máshol a borostáért szólnak, itt meg egy ügyfelekkel közvetlenül kommunikáló embernél nem csinálnak semmit, pedig a borostával ellentétben tényleg zavaró dolog ha valaki ennyire szagos.


Az ilyen dolgot meg hagyjuk, hogy valaki betegség miatt jobban izzad. Reggel lezuhanyzol, lehet hogy kiizzadsz mire a munkába érsz, de nem lehet érezni az 5 méteres körzetedben. Én is nagyon izzadós vagyok, mások is, mégsem húzunk magunk után hányás szagot. Tegyünk már különbséget a csövesek meg az ilyen érdekes emberek borító átható aura és egy kis izzadság között.

2016. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Húú, hát nálunk is volt egy ilyen kolléga. Én irodába vagyok, ő sofőrként dolgozott nálunk, de nagyon kellemetlen szaga volt. Már hozzánk az irodába is betelefonáltak miatta azok akikhez vitte az árut. A főnök egyszer behívatta és közölte vele. Valahogy így hangzott a beszélgetés: "Figyelj, elég kellemetlen dologról kell beszéljünk, már többen panaszkodnak a kollégák és a partnereink közül...az a helyzet hogy...hogy ( itt volt egy kis hatásszünet mert nem tudta, hogy lehetne ezt tapintatosan elmondani, de kis idő után feladta a gondolkodást és nyíltan elég csúnya szóhasználattal közölte )...hogy k.u.r.v.@ büdös vagy! Fürödj minden nap!" A válasz az volt egy szóban utána: "Jó" :D Ezzel gyakorlatilag beismerte, hogy fürdés hiány miatt ilyen. Pár hét múlva egyébként meg lelépett, de nem ez miatt.

Volt egy másik szintén sofőr kolléga ugyanilyen problémával, ő egy fiatal srác volt. Őt is behívatta, de vele teljesen normálisan közölte a problémát, nem ilyen bunkón. Azóta ő nem ilyen.

2016. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!