Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ajánlott tértivevényes levélbe...

Ajánlott tértivevényes levélben feladott felmondás esetén a cég mivel szemétkedhet? MI van ha nem veszi át pl és bontatlanul visszajön? Mi van ha átveszi de letagadja mi volt benne?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy tértis levél esetén bizonyítható az átvétel de azt hogy bizonyítom hogy az volt benne ami?

Szóval

-mi van ha a felmondás bontatlanul visszajön

- mi van átveszi de azt mondja nem is felmondás volt benne hanem egy üres lap? Hogy bizonyítom mi volt benne?

Az egész hercehurca azért van mert a főnök azzal szemétkedik hogy a sorban felmondó emberek felmondását nem hajlandó átvenni. Egyszerűen nem veszi el se ő se más a cégnél. És ugye attól él a felmondás hogy átvették és ezzel tudomásul vették.


2016. márc. 1. 08:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Egyébként minden hivatalos levelet iktatnia kell a cégnek, különben kemény büntetés elé néz."


Ja. HA megkapta.

És ha azt mondja: hát én nem kaptam semmit?

Hogy be volt dobva értesítő is?

Hát kérem, azt meg elvitte a cica.


És nem arról van szó hogy NEM engedi el a dolgozót hanem minden lehetséges mocsok módon próbál betartani és hátráltatni. Kifizetés csúsztatása papírokkal szarozás stb

És ugye nekem ezek meg kellenek és ezt ő is tudja.


Végül is ha nem kellenének megtehetmém hogy holnaptól nem megyek és csók. De nem tehetem kell a kilépő-


És ne kedzjünk el okoskodni hogy anélkül is lehet... lehet de ha az új hely kéri akkor kéri. Mit lehet tenni.

2016. márc. 1. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!