Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kezelni az irritáló...

Hogy lehet kezelni az irritáló kollégát?

Figyelt kérdés

Étteremben dolgozom bárosként, én van egy báros kollégám, akinek rettenetesen irritáló a viselkedése. De annyira, hogy kikészit idegileg teljesen, és sajnos minden hétvégén együtt kell vele dolgoznom a pultnál.

Folyamat be nem áll a szája, van 2-3 "poénja" és szófordulata, amiket minden 2 percben ismételget, mint a papagáj. Ezektől már teljesen rosszul vagyok, de ő nem veszi észre, hiába ignorálom, nem figyelek rá, akkor is!

Külföldön vagyunk kint, ő egy másik idegen országból való, és szerinte poénos, ha mindig elkezd nekem az ő nyelvén beszélni. Ott áll mellettem, és beszél nekem össze-vissza az ő nyelvén, ami szerinte vicces, de én 3 hónap után nagyon unom!

Tehát ez az a kategória, amikor minden szava annyira irritál, h legszivesebben leütném! Mert olyan stilusban nyilvánul meg, mintha egy nem is tudom, elmebeteg idióta lenne..és mindenzt ugy csinálja, mintha nekem ezen nevetnem kéne!

Ráadásul a munkában sem jó, hülyeségeket csinál, ha rászólok, még neki áll feljebb, és ráadásul, még ő kezd el nekem okoskodni lényegtelen dolgokban!

Szerintetek ilyen esetben mi a legcélravezetőbb, hogy kezeljek egy ilyen helyzetet?

Mert az egész lénye, meg amiket csinál, annyira irritál és leszivja az energiámat, h borzasztó!!

Szerintetek mit kéne tenni ilyen helyzetben? MOndjam meg neki kerek-perech kussoljon mert idegesit? De bunko sem akarok lenni!

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!


2016. márc. 6. 21:31
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy maradjon csöndben, mert fáradt vagy és így nem tudsz a munkára koncentrálni.
2016. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki, hogy maradjon csöndbe, mert nem sok választ el attól, hogy leüsd. Inkább haragudjon rád, addig is csendbe van, minthogy idegösszeomlást kapj, nem? :) Sajnos itt más nem segít, mert ha meg nem figyelsz rá, akkor azt hiszi haragszol és még jobban folytatja.
2016. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy nem segit ha ignorálom, azt hittem ettől majd észre veszi magát, de nem...ugyh a köv. hétvégén alaposan el fogok vele beszélgetni, és megmondani neki hogy hagyja abba ezeket az idegesitő megnyilvánulásait + ehelyett a munkára figyeljen inkább, mert abban meg béna, nagyjából leszarja....ha ezek után se fog változni, akkor a kisfőnökkel fogok beszélni. Egyébként ők is látják hogy milyen, de mivel ők nincsenek melette egész műszak alatt a pultnál, ezért őket annyira még nem boritja ki.
2016. márc. 8. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz a főnökkel beszélni róla, jóban is vagy vele akkor érdemesebb talán hozzá fordulni először. Ő pl. megkérhetné,h ogy a sok duma helyett inkább dolgozzon normálisan, így nem rád haragudna meg. Ha utána is folytatja utána kellene csendre utasítanod.
2016. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont nem akarok olyan lenni, aki rögtön megy a főnökhöz "árulkodni"...inkább először beszélek vele személyesen, amugy is jo érzés lesz neki személyesen megmondani hogy kussoljon :D ha nem változik a helyzet, akkor jön a főnök
2016. márc. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!