Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan csesszek ki a volt...

Hogyan csesszek ki a volt tanulómmal akinek szakmát adtam a kezébe, megbíztam benne és elvett tőlem mindent?

Figyelt kérdés
Kozmetikusként dolgozom és gyesre mentem a kislányommal. Amig nem dolgoztam megkértem hogy mivel hallottam hogy munkahelyet váltana jöjjön hozzám amig nem jövök vissza dolgozni. Nagyon örült neki, megegyeztünk hogy másfél évig lesz nálam aztán megy ki ugyis Ausztriába dolgozni. Biztosított arról hogy nem fog a környéken maradni. Mondtam neki el is várom ezt tőle, persze ő "ez természetes"!!!! Mivel rengeteg vendégem volt nagyon sok melója lett és vérszemet kapott! Lényeg a lényeg, mocskos gusztustalan módon rám nyitott egy vadiúj üzletet egy utcával lejjebb! Az összes vendégemet elvitte! Mivel a kislányom még csak fél éves volt, csak egy-két napot tudtam megoldani hogy bemenjek dolgozni. Így esélyem sincs arra hogy visszacsábítsam a vendégeimet. Persze ő reggeltől estig dolgozik....Annyira haragszom rá hogy már minden megfordult a fejemben! Amiért én sok sok évet dolgoztam....mind elvesztettem. Nagyon kicsesznék vele valahogy!
2016. márc. 11. 13:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Akkor mégegyszer elmondom. A volt tanulóm a városban lakik, az én üzletem egy Pest melletti kis faluban van. Minden nap kijár dolgozni a faluba mert sikerült (ha tetszik ha nem de így volt) LENYÚLNI A VENDÉGKÖRÖM. Megegyeztünk hogy ha visszajövök elmegy külföldre vagy a városba dolgozni, de SEMMIKÉPP nem akar itt a faluban üzletet nyitni mert az gerinctelenség. Ő MONDTA! NEM ÉN! Erre mit tesz? Leszarja az egyezségünk, leszar mindent, leszarja hogy én 10 évig ezen a vendégkörön dolgoztam, leszarja hogy amikor elhívtam hozzám dolgozni, pont kidobták az utolsó munkahelyéről a modora miatt, leszarja hogy bútort vettem neki hogy komfortosabban tudjon dolgozni, és még sorolhatnám..... Ja és lenne megoldás egész hétre visszamennem dolgozni, csak nincs miért..nincs annyi vendég. Szóval szerintetek ez frankó dolog és ő csinálta jól!?? Hát komolyan mondom ezért ilyen ez a világ, mert kihalt az emberekből a tisztelet, a becsület, és a megbízhatóság.
2016. márc. 17. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!