Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért miért van hogy bárhol...

Azért miért van hogy bárhol járok állásinterjún eltűnik a cég?

Figyelt kérdés
Jártam egy Budapesti cégnél állásinterjún, beszélgettem a HR-es hölggyel, majd azt mondta 3 körös lesz, küldenek intelligencia-tesztet azt hiszem, online kell kitölteni, ez volt 3 hete, azóta semmi. Nekem meg megmondom őszintén nincs kedvem felhívni, ők keresnek embert, nekem saját részről ott van a családi vállalkozás, ott bármi lehetek. De ez már több cégnél előfordult. Semmi levelet nem kaptam tőlük, hogy pl. mást választottak, stb. Mert hogy elküldök 100 CV-t 100 cégnek és a fele nulla reakciót produkál ahhoz már hozzászoktam. De ez?
2016. márc. 13. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nekem olyan is volt, hogy körbekísért a hr-es nő, hogy: itt fog ülni, ez lesz az asztala. Még megkérdezném, hogy messziről járna be? Lelkendezett, mikor mondtam, hogy 3 metrómegálló. Aztán nem vettek fel.

Másik: nő szintén lelkendezik, hogy úgy látja, nekem ez a munka ideális. Egy óra múlva levél: úgy ítéltük meg, nem önnek való a munkakör.

Vagy: nő azt mondja, mint nálad, jövő héten küldik a teszteket. Semmi.


Néha azt hiszem, hogy itt valami pszichés zavar van némelyeknél, azaz mintha élvezne, hogy szívat. Szerencsére vannak normálisak is, akik tartják az ígéretüket, meg összejött már nem egy munkahely életem során, de ezeket az eseteket én sem tudom hová tenni.

2016. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Érdekes.
2016. márc. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!