Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 156-os AlfaRomeo-t szeretnék....

156-os AlfaRomeo-t szeretnék. Nem ismerem, sosem volt olasz autóm. Ár érték arányban nagyon jónak tűnik. Megbzható autók? Ez elsődleges szempont. Melyik motort érdemes? Mennyi a fogyasztása?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

" Ár érték arányban nagyon jónak tűnik." ...HHHÁÁÁHHHHH

" Megbzható autók?"....HHHHÁÁÁHÁÁÁÁ

Ha neked a megbízhatóság az első szempontod akkor nagyon rossz helyen keresgélsz alfáéknál......

2015. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A facelift utáni (2003) Alfa 156-osok nem olyan rosszak ám, viszont azoknak az ára jellemzően 1-1,1 millió felett van. A facelift előttieket már pár csomag szotyiért odaadják - nem véletlenül.


Az 1.9jtd motorok nem rosszak, a fogyasztásuk is jó.

2015. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jtd k a dizelek meg szoba johetnek de a benzineseket elfelejtheted . sokat esznek meregdraga bele minden allandoan hibauzenetek. gyenge futomu . igazi presztizsauto az biztos. ha neked megeri vagj vele. a megbizhatosagrol nekem vhogy a japanok jutnak eszembe am :)
2015. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan 3 éve van egy 156os Alfank (1.9 JTD). Sosem hagyott cserben minket. Háromnegyed tankkal mentunk 500 kmt, kenyelmesen, klimaval. Nem tudok ra rosszat mondani. Képzeld minden Alfas koszon a masiknak (komolyan, villogtatas, integetes, eloszor nem hittem el).
2015. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2literes benzines Tspark motoros evett normal temponal(90-120kozott) 7felet.szerintem ez nemsok annyira. Viszont a futomuje...nagyon jo..sportos a kanyarokban..de ha sokat katyuzod hamar cseres lesz.nagyon erzekeny a katyukra :/ es mittudomen mit cserelni kell benne 30ezer kmeterenkent a motorban. ami 60ezer ft..nemtudom mar mi az pontosan..reg volt alfam
2015. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem a 8db gyujtogyertya lehetett az :)
2015. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!