Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti cikinek tartjátok a munkáto...

Ti cikinek tartjátok a munkátokat? Én igen, több alant.

Figyelt kérdés

Nos tehát én most épp a községnél vagyok felvéve ahol lakom, igazából annyira nem rossz munka, meg nehéz, meg közel is van, csak a munka végzése a ciki számomra. Ugyanis egy gyűjtőudvart fogok irányítani, ahol majd átveszem a különböző szétválogatott szemetet (papír, műanyag, vas stb), továbbá én ügyelek a falunkban található 3 darab szelekciós konténerekre is, ezt úgy kell érteni, hogy 2 hetente legalább 1x fel kell keresnem az összeset, bele kell néznem és felírni azt a konténert amibe nem odaillőt dobtak bele. Tehát engem ez utóbbi aggaszt a legjobban, hogy ugye a faluban ismernek, és azt fogják hinni hogy szociálison vagyok, meghogy kukázok...

Ti mit gondoltok erről?



2016. ápr. 5. 13:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
szociális munka
2016. ápr. 5. 15:02
 12/23 A kérdező kommentje:
tehát nem a legkapósabb...
2016. ápr. 5. 15:03
 13/23 anonim ***** válasza:
és angolul tudsz?
2016. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
csak interneten szoktam angolul társalogni kizárólag chaten, beszélni biztos nem tudnák...
2016. ápr. 5. 15:14
 15/23 anonim ***** válasza:
hát ha így áll a helyzet, és jobbat szeretnél, akkor tanulj meg angolul és lesz rendes munkád Magyarországon. más megoldás nemigen lesz, ha szlovákul sem tudsz.
2016. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Bacc, ha neked annyira ciki, írd ki a hátadra, ez a munkám és nem kukázok:)

Ez, emberfüggő dolog. Láttam hasonló beosztásban embert, aki kész istennek képzelte magát, mivel ő mondhatta meg, mit hová, hogy tegyenek le:) Te meg cikiknek éled meg.

Hat éve, nem dolgozok egyáltalán, mégsem tartom cikinek.

2016. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Sunshinedoll ***** válasza:

A munka abszolút nem szégyen vagy ciki, az a lényeg, hogy csinálod.

Vannak emberek, akik dildókat festenek napi 8 órában egy gyárban, szerintem még ugyancsak jól jártál :D

2016. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én meg képzeld, diplomás ember létemre kukásnak meg gázóraleolvasónak jelentkeztem, miután az előző munkahelyemen lejárt a határozott idejű szerződésem. Nyilván nem onnan akartam nyugdíjba menni, de besokalltam az addigi munkától, és ki akartam próbálni valami más jellegűt is. (Aztán végül egyikre sem vettek fel, mert nincs jogsim. :D)
2016. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat igen. PhD-m van, egy közigazgatási intézményben dolgozom, országjelentéseket írok. igen, számomra megalázó, a fizetésem is, de folyamatosan pályázgatok:)
2016. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Ha Szlovákiában érvényesülni szeretnél, akkor a nyelvet meg kell tanulni, az angol nem elég. Tudom, én is szlovákiai vagyok. Erre tökéletesen megfelel a sok olvasás és egy kétnyelvű barát segítsége.

A munka pedig nem ciki, de téged nem tesz boldoggá, ezért kellene megtanulni a nyelvet.

(Az ottani magyar egyetemen végeztél?)

2016. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!