Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti cikinek tartjátok a munkáto...

Ti cikinek tartjátok a munkátokat? Én igen, több alant.

Figyelt kérdés

Nos tehát én most épp a községnél vagyok felvéve ahol lakom, igazából annyira nem rossz munka, meg nehéz, meg közel is van, csak a munka végzése a ciki számomra. Ugyanis egy gyűjtőudvart fogok irányítani, ahol majd átveszem a különböző szétválogatott szemetet (papír, műanyag, vas stb), továbbá én ügyelek a falunkban található 3 darab szelekciós konténerekre is, ezt úgy kell érteni, hogy 2 hetente legalább 1x fel kell keresnem az összeset, bele kell néznem és felírni azt a konténert amibe nem odaillőt dobtak bele. Tehát engem ez utóbbi aggaszt a legjobban, hogy ugye a faluban ismernek, és azt fogják hinni hogy szociálison vagyok, meghogy kukázok...

Ti mit gondoltok erről?



2016. ápr. 5. 13:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen, a Selye János Egyetemen, ahol nincs szlovák nyelvű oktatás. A nyelvtanulást próbáltam, de sajnos nem ment, a szavakot úgy-ahogy megértem, de mondatokká formálni már nem menne, beszélgetni nem tudnák...
2016. ápr. 20. 16:14
 22/23 anonim válasza:

Ha jobb munkát szeretnél, akkor két lehetőséged van. Vagy megtanulod a nyelvet, vagy Mo-on keresel állást. Határozottan úgy gondolom, érdemes vele szenvedni, Mo északi régióiban is sok helyen előnyt jelent.

Én is sokat szenvedtem vele, az angol felsőfok játszva megvolt, a szlovák meg még mindig nem megy anyanyelvi szinten, sőt. Lehetőséged van rá, ami nekem bejött, az a reggeli hírek szlovákul, olvasás és tanár. Egy kicsit érdeklődj, sokan tanítanak akár 3 euro/óra áron is (lehet kevesebbért is), heti 1-2 szerintem neked is megoldható lenne.

Azt tudjuk, hogy a Selyét errefelé nem tartják sokra, nagyrészt amiatt, hogy az államnyelvet nem tanulod meg (és hogy majdnem mindenkit felvesznek). Ha a diplomád használhatóvá szeretnéd tenni, akkor neki kell látni tenni érte.

Nem megbántani akarlak, semmiképpen sem annak szántam.

2016. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Semelyik munka nem ciki, ha nekem diplomás álláskeresőként, most felajánlanának közmunkát elfogadnám, mert rendszert vinne az életembe és a TB-m is fizetve lenne + kapnék mellé némi fizetséget, amiből új ruhákat (nagyon drága egy öltönyt csináltatni, ill. nem 3 hó alatt kibolyhosodó kínai cuccot venni), nyelvtanfolyamot fizethetnék, hogy nagyobb eséllyel találjak munkát a szakmában (vagy legalább a közelében).
2016. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!