Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legrosszabb élmény...

Mi volt a legrosszabb élmény az állásinterjú (i) tokon?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 15:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván sokakkal megesett már, de az is furcsa érzés, amikor nekem kell bizonygatnom, hogy márpedig engem 17 órára ide hívtak interjúra, és az ott lévők erről semmit sem tudnak.
2016. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
47%
az, hogy felvettek
2016. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Még egy érdekes élmény. A cégnél, annak idején ahová felvettek, az volt a szokás, hogy az aulában lévő nagy körasztal köré mindenki kitette a saját, selejtezésre kerülő székét. Vagyis csupa használhatatlan forgószék vette körül azt.


Állásinterjún mondták a recepciósok, hogy foglaljak helyet addig nyugodtan, amíg jön az interjúztató. Mondanom sem kell, hogy gyanútlanul ráülve az egyikre kis híján az asztal alatt kezdtem az interjút.


Mondjuk ebből már értenem kellett volna, jellemző volt a cégre.


(Félreértés ne legyen, ez nem rosszindulat volt, hanem szimpla hanyagság. Az azt követő három év alatt vagy három forgószék dőlt ki alólam, előbb alkatrészenként esett szét, majd teljesen, hiába próbáltam csavarozgatni. Gyakori látvány volt a kolléga, aki mustrálgatta a számára talán még használható székeket az aulában. :D)

2016. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkeztem egy állásra, amit úgy hirdettek, hogy egy távfelügyelettel foglalkozó cég keres munkatársat adminisztratív feladatokra. Az interjún egy középkorú házaspár elkezdett zsibassztani aloes cuccokkal, hogy lépjek be, vegyek 20 000ért kezdőcsomagot, ebből fogok meggazdagodni stb.

Hiába mondtam, hogy van a családban, aki ezzel foglalkozik, így a közös ismerősök és én is tőle rendelek, ha kell valami, szóval biztos nem lépek be, köszi. Ezután még jó egy órát zsibbasztottak ezzel. Mikor megkéreztem mi van a tábfelügyelettel, az volt a válasz, hogy arra is kell valaki, de az a feltétel, hogy először lépjek be, teljesítsek jól, aztán meglátjuk.

2016. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Mikor egy 20 éves kis takony interjúztatott,és megkérdezte miért akarok itt dolgozni.

Mert kell a pénz b+!!!

2016. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A legcikibb az még diákmunkánál volt. Moziba mentem volna büfésnek, és olyan irdatlan köhögőroham tört rám (pedig amúgy nem szokott), hogy tuti azt hitték, hogy folyamatos betegségem van, és nyilván nem akartak kockáztatni, látszott rajtuk, hogy csak menjek már el...


Egy másik helyen meg bevertem a fejemet az egyik ferde plafonba.

2016. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16. vagyok


Ja meg a szokásos, amikor irodai adminisztrációs titkárnői hirdetésre megyek, és kiderül, hogy ovb, zepter, telesales, nyugdíjasokat átverő egyéb egészségcégek, forexezés... és amikor megemlítem, hogy nem ez volt a hirdetésben, akkor még hülyének is néznek, hogy de igen, én e mlékszem rosszul...

2016. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De volt olyan is, hogy Excel-tesztnél meg volt adva emailben, hogy angol nyelvű programmal kell majd, mondom dejó, úgyis azt használom otthon... aztán helyben meg magyar nyelvű volt... kb. azzal vesztettem el az időt meg az egészet, hogy át kellett állítani magamban az egészet magyar nyelvre :D.
2016. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Részmunkaidős kutatási asszisztensnek jelentkeztem még egyetemista koromban és az orvosnő, aki mellé mentem volna dolgozni, amint beleolvasott az önéletrajzomba (ott az interjún, nyilván először), megkérdezte, hogy miért akarok én tulajdonképpen dolgozni és egyáltalán, annyira kevés lesz a fizetés, hogy én azt el sem tudom képzelni. Majd közölte, hogy ez egy bizalmi állás, és akiben nem bízik meg, azzal nem tud együtt dolgozni. 5 percet voltam bent, a köszönésen kívül semmit nem mondtam még. Természetesen nem engem választottak. :)
2016. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!