Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó fizetésért ingáznátok heti...

Jó fizetésért ingáznátok heti 5 napon át, naponta 55 (oda-vissza 110) km-t, akár évtizedekig?

Figyelt kérdés
Az út 90%-át autópályán kell megtenni, de van közvetlen gyorsvonat is. Ti bevállalnátok? 9 órás munka, nettó 210 ezer + kafetéria + útiköltség nagy részét fizetik

2016. ápr. 25. 16:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ha szeretném csinálni a munkát, akkor bevállalnám.
2016. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elvállalnám, és akár nyugdíjig is csinálnám (feltéve, ha bírnám). 55 kilométer távolság nem olyan sok. Ismerek egy tanárnőt, aki minden nap 80 km-ről jár be kocsival. Sok magyar ember összetenné a két kezét, ha ilyen lehetősége lenne, mint neked.
2016. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Én elkezdeném aztán meglátnám a munkát is hogy mennyire ok meg hogy a bejárás mennyit vesz ki belőlem. Ha nem jön be nem sokáig nyomnám.

Meg gondolom nem cégautó hanem saját. Használódni fog rendesen, kell majd költeni rá. Ehhez képest meg a 210 nem is olyan sok.

2016. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
ha napi 8 órás munkáról van szó, túlóra mentesen, akkor igen. Amúgy ha 12 órázni kell naponta, akkor nem.
2016. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy 9 óra. Azt mondták, hogy legfeljebb félévente egyszer, csak extrém esetekben van túlóra.

Máskülönben meg lenne állás innen egy km-re, 8 órában, havi 85 ezer nettóért.

2016. ápr. 25. 17:12
 16/31 A kérdező kommentje:
Vagy marad még a közmunka XD Hát akkor inkább már Pestre járok.
2016. ápr. 25. 17:14
 17/31 anonim ***** válasza:

Na akkor én írok neked cifrábbat, hogy érezd vannak olyanok, akiknek még szarabb is van/volt.

Az én munkahelyem háztól házig 2 óra volt, tehát oda-vissza napi 4 óra utazás, úgy hogy reggel fél 5-től délután fél 6-ig voltam távol MINIMÁLBÉRÉRT!

4 hónap után elegem lett belőle, és azt mondtam csinálja az akinek 6 anyja van, vagy közelebb lakik a melóhelyhez, én biztosan nem fogom.

Van amikor baromira nem éri meg, de a te helyzeted még úgy ahogy istenes... 23L

2016. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A helyedben kiadnám a lakást és mennék a munkahely közelébe albérletbe. Bejárni semmiképp. Jártam suliba 90 km-re 2 évig, rémes volt és nagyon fárasztó, pedig csak heti egyszer (néha kétszer) kellett menni, nem minden nap.
2016. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nettó 210 ezerből telik rá, hogy közelebb költözz a munkahelyedre, nekem fele ekkora keresetből is az volt az első lépésem, hogy a munkahelyem közelében béreltem szobát (mert egész lakásra már akkor sem tellett ennyiből). Az egy dolog, hogy az útiköltséged nagy részét fizetik, de az baromira nem éri meg, hogy napi szinten elpazarolj két és fél órát, amit hasznosabban is tudnál tölteni.
2016. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nettó 210-ért simán bevállalnám! Nekem nettó 70-ért is majdnem 1 órát kellett utaznom, ráadásul átszállással minden nap. Folyton azon paráztam, le ne késsem a csatlakozást, mert kirúgnak késés miatt! Ne tudd meg, hogy rühelltem!
2016. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!