Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó fizetésért ingáznátok heti...

Jó fizetésért ingáznátok heti 5 napon át, naponta 55 (oda-vissza 110) km-t, akár évtizedekig?

Figyelt kérdés
Az út 90%-át autópályán kell megtenni, de van közvetlen gyorsvonat is. Ti bevállalnátok? 9 órás munka, nettó 210 ezer + kafetéria + útiköltség nagy részét fizetik

2016. ápr. 25. 16:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Simán, ha vonattal lehetne menni, és nem kellene átszállni kérdés nélkül :D Vezetni nem annyira szeretek, tehát úgy nem.


Bár én a tanulmányi éveim alatt is minimum napi 2 maximum napi 5 órát utaztam, már szó szerint hiánytüneteim vannak ha nem utazok. Engem személy szerint kikapcsol, és nem tekintem "időpazarlásnak" (itthon is ülnék ennyit a semmiért/olvasnám a híreket ).


Bár mindenki más és más.

Amúgy, hogy van az, hogy a 130-as sebességhatárú pályán mész az út 90%-ban és 1 óra az út 55km-re? Kb 110-re ennyi

2016. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én 13 éve ingázok,220 km oda-vissza.

A közelemben nincs meló.

Utálom már nagyon!

2016. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
A reggeli dugókat beleszámítva gondolom, hogy ennyi. Amúgy amikor nincs forgalom, 35-40 perc alatt simán beérek Budapestre.
2016. ápr. 25. 20:37
 24/31 A kérdező kommentje:
Hatvanban lakom, ha valakit érdekel.
2016. ápr. 25. 20:41
 25/31 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy darabig, oda-vissza (háztól-házig) 130 km.

Elvállaltam, mert szerettem csinálni, jól is fizették, és a körülmények is kedvezőek voltak.

A benzint és a kaját jóformán teljesen kifizették, szóval megérte.

Végülis ennek a munkahelynek köszönhetem, hogy ma már itthon dolgozhatok, kényelmesen és egy kicsit még több is a keresetem.

A helyedben elvállalnám.

2016. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Vicces én Havanban fogok dolgozni májustól hasoló fizetésért és jutatásokért mint te és Pestről fogok járni. :D

Egyébként miért nem adod el a házad? (persze majd ha úgylátod hogy hosszútávú a munkád és veszel belőle Pesten lakást)

2016. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnám. Hatvanból biztos sokan ingáznak napi szinten Budapestre. Annyira nem nagy kunszt.
2016. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#26 Akkor mi egy párhuzamos univerzumban élünk :) A házamat nem akarom eladni, szeretek itt lakni. Elvállalom a munkát, és majd még kialakul, hogy mi lesz utána.
2016. ápr. 25. 21:56
 29/31 anonim ***** válasza:
26-os vagyok..Teljes párhuzamosság, nekem Peste van lakásom..szóval ilyen az élet.
2016. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Kicsit off, elnézést!

Már csak az hiányzik, kedves 26-os és kérdező, hogy kiderüljön: a szakmátok is hasonló!

Az lenne a párhuzam teteje... :D

2016. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!