Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fegyelmi átadását mindig...

A fegyelmi átadását mindig meg kell előzze fegyelmi tárgyalás ahol mindkét fél elmondhatja álláspontját és védekezhet is? Szóval nincs olyan hogy kezembe nyomják a fegyelmit?

Figyelt kérdés

Szóval olyan nincs hogy itt a fegyelmi mindegy mit mondasz senkit se érdekel én a főnök azt mondom loptál akkor loptál nincs ellenvetés nincs még bizonyíték se pofádat befogod aláírod? Én a főnök mondom akkor az úgy van aki mást mer mondani akár kérdezni mer az repül.


Jól gondolom hogy ez így elvileg nem működhet?

Meg olyan se hogy megyek reggel be és asztalon ott egy fegyelmi amit távollétemben adtak úgy hogy értelemszerűen meg se nyikkanhattam az ügyben mert már csak a kész fegyelmit láttam?


2016. ápr. 26. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen jogszerűen ez nem lehetséges, ilyen esetben felkeresheted a munkaügyi bíróságot.

Sőt, ha rád akarják fogni, hogy loptál, amennyiben nincs igazuk, akkor ez kimeríti a rágalmazás fogalmát. Amiért ők perelhetőek.

Az más kérdés, hogy sokan inkább egyszerűen tudomásul veszik.

2016. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A másik kérdésednél meg nem tudtad kinyögni hogy miért kaptál fegyelmit.

Ha lopassal gyanusitanak, feljelentheted őket.

2016. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen másik kérdésnél? Ezer kérdésem van kinn de ezzel kapcsolatban ez az egy-
2016. ápr. 27. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!