Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy " védjem' meg magam?

Hogy " védjem' meg magam?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem dolgozni egy cégnél.Van egy közvetlen feletesem és rám szállt,szószerint mindenért engem hibáztat,mégha nem is az én hibám.Hülyének nézz,ha valaki elront valamit rögtön azt hiszi én voltam.Már múlthéten is ott hagyták ketten a munkahelyet miatta.

Nem vagyok nagy szájjú lehet ez a baj.Nem igazán tudom megvédeni magam,mert olyan vagyok,hogy türök,türök aztán vagy elkezdek orditozni vagy a másik amikor elkezdek sírni.Na én ezt egyiket sem akarom miatta.

Mit tehetnék? Te mit tennél? Már tegnap is ok nélkűl,elkezdi nekem mondani,hogy ő nem örűl ennek meg annak( nagy felháborodva) azt se tudtam mire mondja( mert semmi olyat nem csináltam)vissza kérdeztem,hogy mert megint mi van már? De semmi értelmes válasz nem volt,csak hebbeget-habbogot...kezd elegem lenni,de egy ilyen ember miatt nem akarom ott hagyni a munkám,viszont kikészűlni sem akarok.


2016. ápr. 27. 18:28
 1/4 Inessential ***** válasza:

Szerezz egy ki önbizalmat és szólj neki, hogy nem lesz ez így jó.

Ha nem hagyja abba, fordulj a feletteséhez.

2016. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Inessential ***** válasza:
kis*
2016. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi a cég neve?
2016. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ez miért érdekel,ha megtudhatom?

2016. ápr. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!