Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha állásinterjún...

Mit csináljak ha állásinterjún mindig befeszülök?

Figyelt kérdés
Amikor behívnak, próbálom tök lazán kezelni, úgy szoktam nekimenni hogy "lesz ami lesz". Aztán leülök és puff... Most is voltam egy interjún (előtte egy órával hívtak be), ugyan ez történt, amíg az interjúztató beszélt, addig minden szuperül ment, utána vártam volna hogy kérdéseket tesz fel, de nem így történt, én meg befeszültem és össze-vissza hebegtem-habogtam, próbáltam beszélni magamról, de zavaromban rá se mertem nézni az interjúztatóra... Persze ő végig normális volt, de amikor kijöttem akkor persze rögtön tudtam mit kellett volna mondanom... És mindig ez van, nem tudom normálisan előadni magam, nem azt látják belőlem aki vagyok...
2016. máj. 6. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Határozottság legyen már, az fontos. Ha nem megy nem lesz sikered. Hebegsz, habogsz nem vesznek fel.
2016. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!