Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz visszamondani...

Mennyire gáz visszamondani másodjára is ugyanazt a munkahelyet?

Figyelt kérdés
Decemberben felvettek januártól de visszamondtam és azt mondtam nem tudok költözni csak később. Abban maradtunk, ha tudok költözni akkor jelentkezem. Most aktuálissá vált és pont most kerestek embert én hülye meg jelentkeztem de megbántam mert mégsem akarok költözni. Mit csinálnátok a helyemben? Már másodjára nem igazán lehetne visszamondani anélkül hogy hülyét csinálnék magamból. Mi a megoldás?

2016. máj. 10. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 8x utasítottam vissza egy banki munkát, mert nem vagyok hajlandó nyakkendőben programozni.
2016. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
utolsó akkor miért jelentkeztél nyolcadjára is? Illetve ez ugyanaz a bank volt minden esetben?
2016. máj. 14. 14:45
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyszer jelentkeztem. Azt is csak érdeklődésből. Elsőre megmondtam, hogy köszönöm a lehetőséget, de találok mást. Aztán azt is megmondtam, hogy van már másik helyem, bár ott nem igazán tudom a tudásom kamatoztatni. Egy évig folyamatosan kerestek. Nem értették meg, hogy nyakkendőben napi 10 órát 8órás bérért nem fogok dolgozni.


Az, hogy többször jelentkezem és többször visszamondom - számomra járható, de akkor nem akarok odamenni, csak érdekel, hogy változott-e a helyzet.

2016. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
az megint más hogy ha ők keresnek téged és nem te őket.
2016. máj. 14. 15:21
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha én keresem őket és visszamondom, van rá indokom, miért teszem.
2016. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
akkor minek keresed őket ha utána úgyis visszamondod?
2016. máj. 14. 15:26
 17/19 anonim válasza:
na, mi lett végül? nekem is amúgy hasonló helyettem volt, mondjuk én tényleg költöztem is. csak aztán kiderült, h időközben sokkal jobb ajánlatokat kaptam, én meg már nem szívesen mentem volna el azért a fizetésért, amit felajánlottak. ezt meg is mondtam nekik, mire azt mondták,h jó, fizetnek ők is annyit, csak menjek oda. ( gépészmérnöki munkakör, két idegen nyelv felsőfokú ismeretével és 5 év tapasztalattal)
2016. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
helyettem=helyzetem
2016. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát ha te jelentkeztél, és csak azért nem mész oda, mert költözni kell... az érdekes.

Ha azért nem mész oda, mert közben találtál jobbat, az érthető. Nekem a cég, amit visszamondtam, a költözésemet is fizette volna, de máshol nem nyújtottak annyit (és nem pénzben), amire nekem szükségem lett volna.

2016. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!