Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miskolcról Budapestre vonattal...

Miskolcról Budapestre vonattal felmenni, s vissza utazni mennyi idő?

Figyelt kérdés

Munkalehetőséget kaptam Budapesten, nagyon jó környezet, végzettségemnek megfelelő munkakör csak félek, hogy baromi megterhelő lesz feljárni minden nap.

Villamosbérlet Miskolcon, vonatbérlet, akkor lehet, hogy még Budapesti bérlet is kell, nem is tudom, hogy megérné e fizetésileg is.



2016. máj. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2,5 óra, de városon belÜli közlekedéssel van 3-4 is. Vissza mégennyi, feltéve, hogy nem késik a vonat és nem kell rá várni... Hacsak nem célod napi 6-8 órát utazni akkor keress ott albérletet.
2016. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
IC 2 óra, gyorsvanat még több. Aztán még el kell menned villamossal a Tiszaiig Miskolcon, meg Keletitől a munkahelyedig Budapesten. Bérletre (MÁV+MKV+BKV) rászámolhatsz kb havi 120 ezret. Sok szerencsét!
2016. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Atyaúristen.

Azt már kiszámoltam, hogy hajnal 3kor kéne felkelnem, 4kor indul a vonat, beér 7:20-ra onnan 30 perc a busz/metró a munkahelyig, majd 16:30kor indul vonat vissza Miskolcra és onnan 20 perc vissza hazáig...

Reggel fél 4 től este 7-ig utazás és munka, 20-03 között meg aludhatnék. Nagyon cuki.

2016. máj. 12. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah, az am MVK :D
2016. máj. 12. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, hogy jutott ilyen az eszedbe. Még autóval sem vállalnám be. Költözz Budapestre, vagy keress Miskolc környékén melót.
2016. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-össel értek egyet. Feljárni minden nap értelmetlen, hosszútávon nem is bírná az ember szerintem.
2016. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jóvanna :D

Csak hirtelen gondoltam rá, mert nagyon jó a lehetőség, csak költözni nem tudok. :D

2016. máj. 12. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:

"4kor indul a vonat, beér 7:20-ra"


Na ezt sürgősen felejtsd el! Legjobb esetben 7.30 és 7.50 közt. De ez gázolás, felsővezeték-szakadás, biztosító-berendezés meghibásodás, és 2 cm-nél vastagabb hóréteg esetén 8.00-9.30 közöttre módosul.

2016. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!