Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van más is aki még utálja a...

Van más is aki még utálja a mai világot, amiben élnünk kell?

Figyelt kérdés

És most nem elsősorban politikára gondolok, hanem erre a semmilyense világra. Hogy nem lehet egy normális párkapcsolatot találni, mert mindenki csak kaffantani akar egyet. Hogy nem tudok egy jó munkahelyet találni, mert senkinek se kell amit tudok, mindenhol az a fontos, hogy mennyire tudok dörgölőzni a megfelelő emberekhez, mennyire vagyok szórakoztató. A munka nem lényeg, összecsapunk valamit, ami a lényeg, hogy a főnök mancijának ma este is jó kedve legyen.

Én azért úgy emlékszem, hogy például nagyszüleim generációjában voltak IGAZI emberek! És nekem hiányzik az a világ? Van más is így ezzel?


2016. jún. 3. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon sokan vagyunk ezzel így,mint pl.én is.

Nem tudunk mit tenni,a Föld elnépesedése tönkretesz mindent,és pár évtized múlva szerintem vége lesz mindennek,háborúk,migránsok,árvizek,kánikulák,felhőszakadások,földrengések,stb.A Föld megunja,és megtizedeli a bolygót "felzabáló" népet.

2016. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nos, amit az első leírt, az nagyjából korrekt is. De pontosan ezért kéne kiélvezni az életet, hiszen a holnap már csak rosszabb lesz :). Ne görcsöljetek, ne gyűlölködjetek. Élvezzétek, amíg van még mit :)
2016. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

És akkor ki gondol a fiatalokra, a gyerekekre? Oké, hogy felnőttként ilyet könnyű mondani, de a mostani kisgyerekeknek talán már nem lesz vizük 50 év múlva...

Én utálok mindent, hogy minden az olyan dolgok körül forog, mint az iskola, a munkahely, a pénz. :( Ha ilyen az élet, akkor inkább bár ne is élnék, itt és most, de muszáj, mert muszáj.

2016. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Egy részét utálom csak. De csak 1 választható lehetőségünk van, az pedig a tűrés.
2016. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én is így vagyok ezzel, hogy a mostani idősebbek igaz emberek, és velük együtt sajnos ki fog halni minden emberség :( Ők az utolsó mohikánok. Nagyon meg kell becsülnünk őket.
2016. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem mindenki csak addig képes élvezni ezt az életet, ameddig nem szembesül azzal, hogy mennyit tanult vagy csak szimplán suliba járt... de minek? de kinek?

Jó leszámítva persze az ilyen olyan protekciós gyökereket stb.

Meg oké, van 10 ezerből 1 aki sokat tanult és szépen elhelyezkedett vele, de hát ha túl sok iylen lenne akkor meg ugye még se lenne annyi, mert akkor már ott sem leeht elhelyezkedni.

Szóval ja, nagy szar minden, és akkor ez még csak egy fajta probléma a sokból manapság.

Régen legalább nem volt ennyi lehetőség az elkurvulásra, nem volt emgteremtve a faszbúk meg a többi, hogy mindenki szelfizős gyökér legyen.

Akkor is hasonlóan sok gyökér volt, csak nem tudták kiélni a gyökérségüket ennyire.

Ezért volt jobb részben régen, nem másért.

Manapság már minden ciki, ami nincs a faszbúkon, sőt igazából nem is létezik az ami nincs ott :D ...

2016. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
83%
Én nem utálom a világot csak értelmetlennek tartom és közömbös vagyok sok mindennel szemben. De valóban a mai világ sok stresszel jár, mert olyan társadalomba kényszerültünk, amit nem önszántunkból választottunk és az egész életünk egy értelmetlen futószalag, ami a születéssel kezdődik és egészen az életünkön át keresztül végigkísér minket.
2016. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Menekülni kell olyan helyekre,ahol még van normális élet.
2016. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

És most amit fent leírtál... hogy nem lehet ezt-azt... éltél már a korábbi korokban? Nem értem az ilyen embereket, hogy miért jönnek azzal, hogy "mai világ" milyen...


Lehet anyámat szidni, meg piroskázni.

2016. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Igen, én!

És az a legrosszabb az egészben,hogy az emberek nem segítik,hanem csak rosszat okozznak egymásnak.

Nincs semmi összetartás.

Nem lehet megbízni már senkiben sem szinte.Pletykásak,kötekedőek,sunyik,csak rosszat akarnak a másiknak.

Elég szomorú!

2016. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!