Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van más is aki még utálja a...

Van más is aki még utálja a mai világot, amiben élnünk kell?

Figyelt kérdés

És most nem elsősorban politikára gondolok, hanem erre a semmilyense világra. Hogy nem lehet egy normális párkapcsolatot találni, mert mindenki csak kaffantani akar egyet. Hogy nem tudok egy jó munkahelyet találni, mert senkinek se kell amit tudok, mindenhol az a fontos, hogy mennyire tudok dörgölőzni a megfelelő emberekhez, mennyire vagyok szórakoztató. A munka nem lényeg, összecsapunk valamit, ami a lényeg, hogy a főnök mancijának ma este is jó kedve legyen.

Én azért úgy emlékszem, hogy például nagyszüleim generációjában voltak IGAZI emberek! És nekem hiányzik az a világ? Van más is így ezzel?


2016. jún. 3. 21:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ÉN SZINTE GYŰLÖLÖM AMIÓTA VAN :) SENKITŐL SE VÁRJ MENEDÉKET MERT NEM FOGSZ KAPNI ÉS AKIT A LEGJOBBAN UTÁLHATOK AZ MOST CSAK AZOK LEHETNEK AKIK UTÁLNAK TÉGED ENEGM PÉLDÁUL AZ EGÉSZ CSALÁDOM ÉS ÖRÜLÖK IS NEKI EGYÁLTALÁN NEM ÉRDEKEL IGEN EZ A VILÁG ÉS SOSEM FOG MEGVÁLTOZNI HA NEM LESZÜNK URALNI KÉPESEK MAGUNKAT IGAZÁBÓL MEGPRÓBÁL AZ EMBER MINDENKIVEL NORMÁLIS LENNI D UTÁNA MEG EGYÁLTALÁN NEM LESZNEK AZOK TUDOD MIT ne foglalkozz senkivel rájöttem nincs értelme ez a világ
2017. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!