Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy munkahelyről kisétáltatok? Valami nem tetszett, felhúztak stb?

Figyelt kérdés
Mondjuk elkezdtetek dolgozni, majd olyan pl. 9 óra fele leléptetek? Ti már tettetek ilyet? Csak úgy kérdem mással történt e már ilyen.
2016. júl. 2. 17:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem vagyok én fehér holló, vagy hogy is mondják!


Az a legjobb hogy Budapesti vagyok, 3.ker a cég a 18-ba volt, na szóval tudják a címem, nem is kerestek azóta, szerintem tudják hogy ők is ludasak egy "kicsit" a dologban :D Mármint a szivatásomban.

2016. júl. 2. 18:15
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam ilyet, kb egy hónapja, egy péntek reggel volt.

K.#rvajó érzés volt, és nem csak maga a cselekvés miatt, hogy megtehetem, hanem mert felszabadítottam magam és nem kellett többé más személyek flegmázását és bunkózását elviselnem és gyomorgörccsel bent lennem soha többé.


Én sem bántam meg, hétfőn már kezdek máshol.

25N

2016. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Erről beszélek!


Miért kell nekem gyomorgörccsel munkába indulni???


Vannak vezetők egy cégnél, ha azok vagy direkt céllal, vagy azért mert sötétek szivatják az alkalmazottat én lépek le. Komoly diplomám van, valahova mindig felvesznek. De néha úgy érzem én vagyok a célkeresztben és ezt nem szeretem.

2016. júl. 2. 18:23
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ha haragszanak rám, de ha odamegyek és káosz van vagy fejetlenség, egy darabig kivárok azt odébbállok, bár beülni az autóba nem a legelegánsabb módszer.
2016. júl. 2. 18:24
 15/29 A kérdező kommentje:
Ez az: Angolosan távoztam.
2016. júl. 2. 18:25
 16/29 anonim ***** válasza:
Volt. Amikor fel**ta az agyam az ügyvezető.
2016. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Magyar cégeknél egyébként sehol sincs hosszabb távú stratégia??


Csak úgy kérdem.

2016. júl. 2. 18:36
 18/29 A kérdező kommentje:

De akkor legalább álltak volna elém hogy bocsáss meg öcsém előre elnézést kérünk de itt van egy kis káosz, és az minket az ügyvezetőket annyira nem érdekel. Sajnáljuk öcsém.


Vagy valami.

2016. júl. 2. 18:37
 19/29 anonim ***** válasza:
Az inkompetens főnöknőm miatt nálunk ez mindennapos és sajnos azok, akik ezt nem tették meg (mert nem erre nevelték), már azok is megteszik...
2016. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

De most lehet az ilyen emberekkel csinálni de most komolyan??


Még az is vicc volt a cégnél, pl. hogy volt egy nőci, aki állítólag a főnök volt a két tulaj után, tehát 3. ember, ő volt a kereskedelmi igazgató :D Na erre kellett valami alkatrész a németektől, megrendelte, de mindig más jött mint ami kellett volna. És én azon csodálkoztam nem szól semmi ember fia neki, hogy ezt meg azt nem így kéne, én mondjuk szóltam volna, de olyan egyedül éreztem magam. Persze másnak mondtam a panaszom, nem vagyok hülye, az meg hümmögött. Mondtam másnak, legközelebb nem jó alkatrészt kellene rendelni? Teljesen egyedül voltam ez ügyben. Most ketten hárman más odaállni ez elő a nőci elé. Mindegy, megyek máshova hátha jobb lesz.

2016. júl. 2. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!