Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy munkahelyről kisétáltatok? Valami nem tetszett, felhúztak stb?

Figyelt kérdés
Mondjuk elkezdtetek dolgozni, majd olyan pl. 9 óra fele leléptetek? Ti már tettetek ilyet? Csak úgy kérdem mással történt e már ilyen.
2016. júl. 2. 17:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam fel egy sz@rkavaró miatt, de engem lasszóval még egy hónapig ott-tartottak meg én is olyan lelkis voltam, hogy folyó ügyet kifixáljak. De már bánom, hogy nem léptem le akkor, amikor felhúzott az a tyúk, meg az ottani kollégáknak is 160 az IQ-ja is, de összesen 😄 Szóval én büszke Rád! ☺
2016. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Nem is értem komolyan mondom.


Két embert vettek fel, engem meg egy másik fickót, de az nem csinált semmit úgy igazán. Én meg mindent a-tól z-ig megcsináltam, még takarítgattam is komolyan mondom ez egy vicc, erre elkezdődött a szivatásom, mit tehet az ember fia, mint beül az autóba aztán heló!? Farok csóválja a kutyát. Elfogy az ember türelme. Lehet ez a másik fickó még fizetésemelést is kapott, én meg nem. Ez így komolytalan. Ja és persze párszor meg is kaptam hogy a következő állomás az utca. Ennek fejében nincs bűntudatom komolyan.

2016. júl. 2. 20:48
 23/29 anonim ***** válasza:

Ez a természetes piaci kiválasztódás egyik vonulata. Akik kutyába veszik meg az értékes munkaerőt, nem figyelnek rá, nem honorálják a pénzt hozó ötleteit, azok lassan kiszorulnak a piacról, lemaradnak a versenyben, mert az ötletes munkaerő elvándorol, vagy ennyiért nem ötletel. Vag ymegtanulja, hogy jobb neki ha csöndben marad, mert a főnök/nő az atyaúristen.

Ezek a vezetők nem fogják fel, hogy a gazdasági élet nem kényükre-kedvükre, a szájuk íze szerint működik.


Őket nem, de azokat mind sajnálom, akiknek nincs váltási lehetőségük, és ilyen ostboa, terrorista elöljárók alatt szenvednek sok éven át.

2016. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm mellékesen xmilliós megrendeléseket hozott a cégnek ahová minimálbérrel fölvették. Várt, hogy lesz jutalom?

Semmi. A főnök el volt telve-saját magától.

Az említett munkavállaló pedig többet nem erőlködött, hogy üzleteket szerezzen nekik. Százmilliókról volt szó-csak ennyit buktak.

2016. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem szívesen írom le, de én is sajnálom azokat az embereket akik kellemetlen munkahelyeket kell elviselniük. Mostanában ez volt a 2. felmondásom. Valaki mondta nekem hogy az nem úgy működik ám hogy ha nem tetszik ez meg az akkor felmondok. Sajnos ez így működik nálam - ment a válasz. Aki meg nem tenné meg a helyemben az hülye, és akkor őt is sajnálom. Én kerek perec kijelentem hogy ami számomra már nagyon elviselhetetlen azt nem viselem el semmi módon, a fárasztó csökkent értelmi képességű kollégákat sem, ne már a lekvár főzze a nagymamát! Diplomám van, he-he kevesebbet keresek mint egy szakmunkás (nem leszólni akarom őket) és még jóhogy nem belém is rúgnak. Álljon már meg a menet hölgyek - urak! Ennyi volt és a jövőben is ennyi lesz, nincs kecmec.
2016. júl. 2. 22:23
 26/29 anonim ***** válasza:

Azért is lépd meg, ha tényleg megteheted és kedved van hozzá, mert akik miatt teszed, azok csak ebből veszik észre, hogy mi van és tanulnak belőle, ha tanulnak.

Ezzel azokat a kollégákat is véded, akik nem merik otthagyni őket (mert családos, fél a bizonytalanságtól, nincs olyan végzettsége) és esetleg már óvatosabbak, rendesebbek lesznek velük, jóban odafigyelnek rájuk, meg a cégen belüli hangulatra.

2016. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Magánban elmondok egy ide kívánkozó Horthy-rendszerbeli történetet, írj, ha kíváncsi vagy rá.
2016. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27 engem érdekelne :)


kérdező, szép-szép, hogy büszke vagy magadra, de

- ha nem volt tényleges valós indokod az azonnali felmondásra, ne lepődj meg, ha kártérítés lesz belőle

- nem mellesleg, akármilyen mérnök vagy, sőt pláne, ha tényleg mérnök vagy, nem célszerű felégetni magad mögött a hidakat, nem akkora ország ez, simán leszel még más cégeknél kapcsolatban ugyanazokkal


én a jelenlegi helyemen, kb 10 volt kollégával dolgozom együtt

volt kolléga az egyik manager az egyik beszállítónknál

volt kolléga vezető mérnök az egyik vevőnknél

a fejvadászoknak simán végighívták a tudtom nélkül az összes volt managerem (van amelyik elmondta, van amelyikről azért tudok, mert a fejvadász mondta el)

interjún összefutottam volt kollégával



én autóiparban vagyok, gyakorlatilag mindenki ismer mindenkit

2016. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Akkor mondjuk hívjanak fel onnan hogy most munkaerőnek vettek fel, vagy felvettek hogy legyen kibe belerúgni, legyen kit szivatni.


Kérem döntsék már el!

2016. júl. 3. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!