Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún mit mondjak erre?

Állásinterjún mit mondjak erre?

Figyelt kérdés

Visszahívtak állásinterjúra egy nagyobb könyvelői irodába asszisztensi állásra. Sosem voltam még állásinterjún és kicsit félek. Amit nagyon nem tudok : ha megkérdezik, hogy mi a fizetési igényem arra mit kellene mondanom? Ezzel már máskor is voltam bajban (régi tescos munkánál már a jelentkezési lapra is rá kellett írni). Félek, hogy magasabb összeget mondok és elutasítanak vagy pedig kevesebbet, mint amit akarnak adni.


22L


2016. júl. 3. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
42%
Kérdezz vissza,hogy ők mennyire gondoltak és,hogy mennyire értékes munkaerőre van szükségük.
2016. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

En olvasgattam mindenfelet es oszinten beirtam azt amennyire szuksegem lenne hogy egeszsegesen meg tudjak elni, ez 150 ezer ft volt.

Elmentem interjura, elmondtak hogy nagyon sok beren kivuli juttatas jar, ennek fejeben valtoztattam az osszegen (120-ra). Vegul felvettek es kiderult hogy 60 ezer forinttal tobbet fogok kapni. Szoval nem tudom, de a vilag legnagyobb marhasaga ez a berigenyes dolog..

2016. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Azt tök jó lenne tudni, hogy mégis miylen munkatapasztalatod és szakképzettséged van, mert így a kérdés alapján valami papír meg 0 tapasztalat, az meg olyan nettó 100-120 környéke.
2016. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Vidéken minimálbér - nettó 100. Pesten nem tudom.
2016. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mondj nagyot, onnan pedig alkudozzatok.
2016. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kiegészítve:

- vidéki megyeszékhely

- végzettségem gazdálkodási és menedzsment FOSZ

- angol C1-es és szakmai nyelvvizsga + kb B1-es német tudás, de abból nincs nyelvvizsgám

2016. júl. 3. 12:13
 7/22 anonim ***** válasza:

Keress rá, hogy asszisztensi állásoknál mennyit fizetnek (google több olyan oldalt is kidob, ahol ilyen infokat találsz).

Az állásinterjún mindenképpen sávosan add meg a fizetési igényedet, tehát nem pl. úgy, hogy 100.000 Ft, hanem 90.000 és 110.000 ft között. Ha amennyit adnának, közte van, akkor nem fognak kevesebbet adni, viszont ebből látszik, hogy reálisan ítéled meg a fizetést.

2016. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 140 000-es fizetéssel már boldog lennék. Nem tudom, reális-e? Sajnos nem ismerek a vállalatnál senkit, hogy körbekérdezzek.
2016. júl. 3. 12:15
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
attól függ, milyen végzettséged van, és milyen egyéb tudás van a birtokodban (nyelv, stb.)
2016. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

van ahol Budapesten könyvelői asszisztensnek egyetemi végzettséggel nettő 130-at adnak, van ahol 200 körül+cafetéria

vidéken jellemzően alacsonyabbak a bérek, de ott is vannak kivételek, de szerintem vidéken nettó 140 fsz végzettséggel sok

2016. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!