Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakornokként ha sokat bénázok...

Gyakornokként ha sokat bénázok, rengeteg dolgot elrontok akkor lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

adtak kis munkát(adminisztráció) kb majdnem az egészet elrontottam. meg csinálok hibákat a rám bízott feladatokban, gondolom ezeket később kijavítják. Nem szólnak érte.

Egy olyannak aki a nyári gyakorlatát tölti a cégnél elnézik az ilyeneket? végülis tanulni vagyok ott.

Vagy ilyenkor mi van?


2016. júl. 5. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ milyen a cég. Nálunk ügyes volt a gyakornok, ha hibázott is, általában ritkán és nem teljesen saját hibából. Így mi őt lelkesen tanítottuk összetettebb dolgokra is, hogy neki is izgalmas legyen.


Ha nemtörödőmségből történt volna egy csomó hiba, szerintem elküldtük volna, mert erre nincs kapacitás, hogy feleslegesen dolgozzunk mások helyett.

2016. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óó, persze, hogy elnézik, hiszen mindenki a mindent elrontó kollégákat szereti, és sokat hibázó beosztottakra vágyik.

Én az ilyeneket mindig úgy csináltam, hogy megkérdeztem, mit hogy kell csinálni.

2016. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül hívja tapasztalt kollégám a gyakornokot fizetett ellenségnek.
2016. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!