Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire elkesered...

Cunciii kérdése:

Miért vagyok ennyire elkeseredve mikor találkozom fiúkkal és nem kellek nekik? Egyszerűen annyira fáj hogy elrontok mindent

Figyelt kérdés
nem volt még komoly kapcsolatom, de úgy érzem nem is lesz, mert belefáradtam a sok csalódásba, magamban csalódom a legtöbbet :( és fogalmam se nincs mit tegyek hogy változzam jó irányba
2014. jún. 2. 08:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy túlságosan akarod a dolgot és ez látszik is rajtad szerintem és ez riasztja el a fiúkat.

Ne erőltesd a párkeresést, mert annak ez a vége. Éld egy kicsit a saját életedet, foglalkozz magaddal, azzal amit csinálsz (tanulás, munka, ilyesmi), pihend ki a dolgokat és újult erővel vágj bele a párkeresésbe, de ne feledd, nem kell minden áron pasit találni, válaszd meg alaposan, hogy kivel szeretnéd megpróbálni. Nem tudom milyen idős vagy, de ha fiatalabb vagy (tizenéves), akkor pláne igazak azok, amint írtam.

2014. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az a baj h nem tanulok már és nem is dolgozom, és egyedül vagyok a gondolataimmal, és egész nap csak azon gondolkodom hogy miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen :( nem tudok magamon változtatni bármennyire is akarom...akkora szívem van, bárkit megszeretek könnyen, de úgylátszik ezzel egyedül vagyok, mert engem senki nem akar..pedig annyira vágyom egy kis szeretetre meg törődésre..megszakad a szívem lassan..
2014. jún. 2. 09:04
 3/21 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van,nem szabad eröltetni;éld az életed,és majd összejön egy boldog kapcsolat neked is.
2014. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én is ebben a helyzetben vagyok mint te. Lányként ez igen nehéz, pláne hogy nem is vagyok bulizós típus.
2014. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátnőid;valakid,akivel tudnál beszélgetni?Az is sokat segítene.
2014. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg van a célod: tanulni kell, vagy munkát kell szerezni. Mindkét dolog segítene kizökkenni ebből az önemésztő életmódból és legalább segítene új emberekkel ismerkedni, nem lennél olyan egyedül egyfolytában és a magányérzeted is csökkenne, aztán meg ki tudja, lehet, hogy rád találna életed szerelme is, nem mellesleg csinálnál valami hasznosat is, ami még inkább vonzóvá tenne a férfiak szemében, mert azért lássuk be, aki nem tanul és nem dolgozik, azzal nem szívesen állnak le az emberek.
2014. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nincs egy barátom se akivel eltudnék beszélgetni, vagyis úgy hogy kiönthetném neki a szívem :(egyszerűen szeretetre vágyom, belül annyira fáj, fáj hogy engem senki nem akar, és addig míg nincs mellettem senki aki támogat addig nem tudok mit kezdeni magammal...
2014. jún. 2. 09:17
 8/21 A kérdező kommentje:
húsz éves vagyok :/
2014. jún. 2. 09:18
 9/21 anonim válasza:
ha akarsz én eldumálok veled
2014. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ne másokra várj, nem ők tehetnek a helyzetről, ezzel rövid távon lehet, hogy elviselhetőbb a helyzet, de hosszú távon csak ártasz magadnak.

Ha szeretnél kicsit beszélgetni, akkor írj nekem nyugodtan, hátha tudok segíteni kicsit a helyzeteden, de ha mást nem is, legalább beszélgetünk egy jót :)

2014. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!