Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyi normális/kí...

Szerintetek mennyi normális/kínos/szégyellni való, hogy valószínűleg 8-9 hónapnyi munka után elbocsátanak az első munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Egyetlen emberrel tudnék koóperálni, aki nyakig ül a munkában és ki nem állhatja, hogy nekem állandóan segítségre van szükségem és sok mindent nem értek vagy jegyzek meg első elmondásra. Maga a szakma tetszik, de a lelkileg kizsigerelnek, ráadásul sokkal többet várnak el tőlem.
2016. júl. 9. 16:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Próbálok mindenre reagálni: Jegyzetelek, folyamatosan, ahogy épp tudok (de az átnézésére már általában nem jut idő), vagy elektronikusan, vagy papírra. Fogalmam sincs, mit várhatok egy munkahelytől, nincs referenciám, így azt sem tudom, van-e jobb, de az biztos, hogy háborog a lelkem nap mint nap. Nincs olyan, hogy elég, nincs pozitív megerősítés. Arra, hogy 9 hónap után még állandó segítségre van szükségem, azt tudom mondani, hogy mérnökként dolgozom, nulla tapasztalattal, nem borítékokat hajtogatok, vagy termékkódokat olvasok le, értem ezalatt, tehát nem betanított, mechanikus a munka, hanem szerteágazó és folyamatosan változik a feladat, így semmiben sem lehet elmerülni.
2016. júl. 10. 17:05
 12/13 anonim ***** válasza:
18%

" nekem állandóan segítségre van szükségem és sok mindent nem értek vagy jegyzek meg első elmondásra"


Már a próbaidő 3 hónapjának letelte után el kellett volna menned magadtól, mert láthatóan ez az állás nem neked való és meghaladja a képességeidet.

Akinek 8 hónap után is álladó segítségre, pesztrálásra van szüksége az ne csodálkozzon, hogy létszám felettiként kiteszik.

2016. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem feltétlenül nekem kell látnom életem első ledolgozott 3 hónapjában, hogy meghaladja a munka a jelenlegi képességeimet, es nem is csak erről van szó.
2016. júl. 12. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!