Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún ha azt mondja a...

Állásinterjún ha azt mondja a cég embere hogy "majd visszajelzek", akkor az bukta számomra?

Figyelt kérdés
Voltam állásinterjún, egy cég behívott majd azt mondta a fickó: majd visszajelzek, gondolkodom rajta. Kérdeztem mikor: majd, nem tudja. Majd mondta: kitalálsz magadtól. Gondolom akkor soha nem hallok róluk, buktam, nem?
2016. júl. 14. 16:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekel, felvesznek majd valahova, annyira nem is nagyon akartam náluk dolgozni, bár nem lett volna rossz mert közel volt. Vélemények?
2016. júl. 14. 16:57
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, sajnos ez bukta. De ne keseredj.
2016. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Annyira nem érdekel, majd felvesznek valahova, nem halok éhen :D


Annyira nem volt egy nagy dobás a cég, konténerekkel foglalkozott, nem ilyen a végzettségem, csak közel volt a cég, gondoltam lesz belőle valami.


Mondjuk az interjú elég érdekes volt olyan félresiklott, 40 percig tartott vagy 30.


Mindegy, megyek tovább az utamon.

2016. júl. 14. 17:04
 4/13 A kérdező kommentje:

Érdekes volt a csávókám, kérdezett ezt azt, nekem mérnök diplomám van, nem is oda passzolt amiket kérdezett.


Eleve úgy indult hogy elküldtem egy kisebb műszaki pozícióra, erre felhívott hogy adminisztratív munkakörben esetleg tudna alkalmazni!??! Mikor odamentem kérdezett ezt azt de azt meg inkább egy pénzügyes szakember tudta volna megválaszolni szerintem. Majd máshol próbálkozom.

2016. júl. 14. 17:09
 5/13 Üres tükör ***** válasza:
Nem feltetlenul bukta. Nekem is ezt mondtak anno es 1 het mulva fel is hivtak, hogy nem vettek fel. Na akkor volt bukta. De teged lehet, hogy azzal a hirrel hivnak vissza, hogy alkalmaznak.
2016. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó csak úgy mondta a fickó hogy "kitalálsz magadtól", meg olyan fél kézfogás azt gyorsan lelépett a fickó.


Legalább mondott volna valami konkrétat hogy mondjuk jövő hét kedden hívlak vagy valami.


Szerintem olyan 99 % bukta, nem is hallok róluk. Oszt annyi.

2016. júl. 14. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebből én se szűrnék le nagy reményeket. De értek már meglepetések, úgyhogy sose lehet tudni.
2016. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De nem lehet hogy a fickó is vágta hogy lehet hamar lelépnék? Olyan érdekes volt az egész interjú.


Nekem mérnök diplomám van, és tudom sok magyar cégnél csak a "ruppótlanság" van, fizetés alig van, alig lehet keresni, nem is tudnak a cégek rendes fizetést adni, akkor meg lelép az ember, de a cégnek meg kell az ember.


Kérdezte a fickó: előző munkahelye? mondom: felmondtam.

Köv kérdés: az előtti? Mondom: ott is felmondtam.


Értelme az egésznek? Nem sok.

2016. júl. 14. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Bukta. Értem én, hogy van 1-2 válaszoló aki még ébren akarja tartani benned a reményt, de ez bukta.
2016. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindegy szerintem levágta a fickó hogy nem is igazán akarok dolgozni, elfoglalom én magam, szüleim etetnek itatnak, ha unatkozom elmegyek fitness terembe, vagy megyek Starbucks-ba ennyi.


Inkább nyáron strandra megyek. Majd lesz valahogy.

2016. júl. 14. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!