Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen nyomorékok az...

Miért ilyen nyomorékok az emberek a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Vége a munkának, megyünk ki a kijáraton a forgókapun, nagy a sor. Egyik haverom foglalt helyet nekem őmellette és én előre mentem hozzá. Mögöttünk meg két nyanya elkezdett hisztizni, hogy én hogy mertem eléjük állni és menjek a sor végére. Mondom nekik foglalták a helyem. Mire ők: Nekik is foglalták elöl. Aztán mondom nekik akkor miért nem mentek előre? És kuss lett. Aztán az egyik nő a hátam mögött morogta, hogy majd felrúg a folyosón. Én ezen a ponton jobbnak láttam befogni a szám fáradtan és ingerülten. Hogy lehetnek ekkora paraszt emberek?
2016. júl. 19. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szólj neki vissza basszus, "jöjjön csak, meglátjuk ki kit rúg fel paraszt". Rögtön kuss lett volna.
2016. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pontosan, vissza kellett volna szólni,hogy "gyere te r*ba*c"
2016. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!