Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegeden a Környezetgazdánál...

Szegeden a Környezetgazdánál milyen az utcai söprögető munka, pl. munkaidő, wc lehetőség, munkatársak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 16:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én 8 éve dolgoztam utoljára. Munkaidő 6:00-12:00 vagy 6:00-14:00. Munkatársak többsége elég primitív, alulvégzett ember. Tehát nem történelemről vagy filozófiáról fogsz beszélgetni velük. Szeretnek a magánéletről kíváncsiskodni, nemi életről különösen. Az, hogy kisebbségiek mennyire vannak, régiótól függ. Én legutóbb Tarjánban dolgoztam, ott nem volt annyi. Hogy a főnök milyen, azt szintén a régiótól függ. A fizetésben elvileg van wc-pénz, amiből bemehetsz valami kocsmába használni a toaletet.
2016. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ja, és a dolgozók jórésze alkoholista, épp ezért rendzsresek a szúrópróbaszerű szondáztatások. Dolgoztok kint, és megjelennek a cég nyomozói a szondával, hogy fújjatok bele.
2016. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, ez nem hangzik túl jól, 8 hónapja keresek munkát, de egyszerűen már nem látok más lehetőséget az elhelyezkedésre, mint elmenni közmunkába söprögetni. Te közmunkában vagy rendes munkában dolgoztál ott?
2016. aug. 8. 14:18
 4/29 anonim ***** válasza:

Közmunkát végeztem. Egyszer Rókuson (ott 6 óra hosszában), kétszer Tarjánban (mindkétszer 8 órában).

Persze lehet szerencséd, és néha összekerülhetsz relatíve normálisakkal, de nem mindig ugyanazokkal osztanak be, tehát minimum alkalmanként el kell viselned nagyszájú bunkókat is.

Nekem se nagyon volt más opció, ezért döntöttem inkább a külföldre jövetel mellett.

Ha még van kérdésed, csak nyugodtan, ha tudok, válaszolok.

2016. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi, még egy jutott eszembe, nekem a 6-os munkakezdés kicsit korai (nem azért mert nem tudnék felkelni, hanem az ovi akkor nyit), ezen lehet tolni fél 7-7 körülire? Ha nem, akkor esélytelen és már tényleg nem tudom mi lesz így velem.
2016. aug. 8. 19:51
 6/29 anonim ***** válasza:
Akkor 8 éve, mikor Tarjánban dolgoztam, az egyik nőnek ilyen gondja volt, és engedték. Nem tudom, most hogy van.
2016. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Pontosabban: Őt 6 órába vették fel, az óvoda dolog miatt csinálhatta úgy, hogy nyolctól kettőig. Azt nem tudom, akkor mi a szitu, ha 8 órában vesznek fel, mert 2-kor mindenki végez. No, de ezek több, mint 8 éve voltak, azóta ki tudja, mi változott.
2016. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A 6 óra se volna rossz, adok még magamnak 2 hetet a normális állás találására, ha nem jön össze, bemegyek és megérdeklődöm mik a lehetőségek.
2016. aug. 9. 10:46
 9/29 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Esetleg leirhatod, mi volt, talán másnak is hasznos info lehet.
2016. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. aug. 9. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!