Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegeden a Környezetgazdánál...

Szegeden a Környezetgazdánál milyen az utcai söprögető munka, pl. munkaidő, wc lehetőség, munkatársak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 16:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

20# Annyit tettem,hogy elmentem egy másik munkáltatóhoz és felvettek takarítónak, előtte szólni kellett a kisfőnöknek,hogy szerbusz és a papírral elmenni az irodába majd leadni a munkaruhát. Még az új szerződésem sem volt akkor,de megbíztak bennem. :)

Embere válogatja, aki olyan az mindenkivel olyan.

2016. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21: Akkor veled egyszerűen az történt, hogy szerencsére gyorsan találtál más munkát. Legegyszerűbb így fogalmazni.
2016. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Készülök be a munkaügyibe, de kezdek elbizonytalanodni, lehet nem húznám 1 hétig se, ha tényleg olyan a társaság, amikről itt írtok, ellenben bosszantó ez a munkanélküliség, nyomatják mekkora itt a munkaerőhiány, közben ha jelentkezek valahova, már az is csoda, ha válaszolnak annyit, hogy nem rám esett a választás. Szerszámokat hol kell felvenni és leadni, hogy ez ilyen külön menet? Munkaruhát kötelező felvenni vagy lehet saját ruhában is?
2016. aug. 22. 10:21
 24/29 anonim ***** válasza:

Hogy kötelező-e felvenni a munkaruhát, az régióként változó. Rókuson nem volt az, Tarjánban igen. A szerszámokat ott adják ki a decentrumban (gyülekezőhelyen).

Próbáld meg, végülis nincs vesztenivalód. Mint írtam, azért esélyes összekerülni normálisabbakkal. Nem tudom, hol laksz, és hogy ha van munka, melyik régiót ajánlják majd fel. Ha attól félsz, hogy agresszív vadember kisebbségiekkel kell együtt dolgoznod, akkor azt tanácsolom, Dorozsmára ne menj, tudtommal ott van a legalja.

2016. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Szőreg, Újszeged lenne a legoptimálisabb, mint munkavégzés helye, ami biciklivel megközelíthető, de erre ritkán szoktam látni embereket söprögetni, max a Liget környékén.
2016. aug. 22. 11:19
 26/29 anonim ***** válasza:
A kettő tudtommal egyben van. Szőregre is az újszegedi decentrumból küldenek ki embereket. Mondhatod, hogy oda akarsz, de nem garantált, hogy oda is küldenek. Én például másodjára is Rókusra akartam volna, mert Makkosházán laktam, de mondták, nem lehet, mert be van telve, így maradt Tarján.
2016. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Máskor egy se volt, most választani lehetett az irodai közmunkák közül, rögtön az első helyre fel is vettek :)
2016. aug. 31. 11:09
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi újság? Milyen?
2016. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Furcsa volt először, mikor kiderült, hogy egy olyan irodába kerültem, ahol csak közmunkások vannak, viszont a társaság jó, a munkaidő is, ha nem is szakmába vágó a munka, azért egy kicsit kapcsolódik hozzá, átmenetileg megteszi, de keresek tovább.
2016. szept. 9. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!