Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegeden a Környezetgazdánál...

Szegeden a Környezetgazdánál milyen az utcai söprögető munka, pl. munkaidő, wc lehetőség, munkatársak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 16:07
1 2 3
 11/29 Gryphon ***** válasza:
100%
Csak gratulalni tudok. Valoban nem egy alom munka de legalabb mesz es keresel. Elvallalod a rosszat is h legyen vmi. Normalis felfogasod van. Sokan inkabb lopni meg rabolni jarnak. Sot meg a gyerekeiket is oda kuldik mert oket meg nem lehet buntetni. Gusztustalan vilagban elunk. Jo hogy erosited a kivetelt. Sok sikert!
2016. aug. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 jikanv ***** válasza:
55%

Naluk nagyon emberbaratsagos, Te valasztod meg mikor akarsz dolgozni, a WC-t oda hozzak neked ahova kered, a munkatrasak meg alom emberek mert az osszes haverjaid viheted hozzajuk dolgozni.

A munka nem jarandosag hanem ajandek.

A sok hulye meg aki leszolja azokat akik ott dolgoznak hogy iszakosak meg koszosak meg lustak, ti se vagytok kulombek. Te mitol vagy kulomb?? Epp olyan ember vagy te is mint azok. Majd mikor oda kerulsz es az egyik odamegy hozzad megkerdezni -hogy vagy latom valami bant, akkor mond el neki hogy te lenezed mert koszos budos foghijas.

2016. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

12: Hogy miben is vagyok különb? Nos, lássuk csak:


1. Én nem úgy indítom reggel a napot, hogy egy kupica feles, meg két üveg sör, és úgy megyek be dolgozni. Vagy esetleg végigkocsmázott éjszaka után egyenest a kricsmiből tántorgok be.


2. Én valahogy nem olyan "színvonalas" témákról beszélgetek, minthogy hogy vertem a farkam a nőm szájába tegnap, hogy rúgtam be, hogy gépeltem el egy csávót, meg ilyenek. Nekem sose volt ellenemre a művelődés és a kultúra annak dacára, hogy szinte világéletemben kettes tanuló voltam.


3. Én nem lelem örömömet a gyengébb idegzetű és/vagy lassabb felfogású szekálásában és ugratásában.



4. Én nem kívánom a halálba azt, aki jobban él nálam, és ebből kifolyólag sikeresebb. Amikor utoljára dolgoztam közmunkát, tudták rólam, hogy külföldre készülök. Azt hiszem, nem meglepő, hogy utolsó munkanapomon 20 munkatársból 1 kívánt sok sikert, a többi az "Úgyis visszajössz majd" -maszlagot nyomta.


A felsorolt 4 tulajdonság hangsúlyosan jellemző a közmunkában dolgozok jó részére. Nem hiszem, hogy beképzelt lennék, amiért különbnek tartom magamat. Ha te kifogtál egy olyan helyet, ahol zömében normálisak vannak, és elsp szóta felvesznek ismerőst dolgozni, örülj neki. De ettől ez még nem lesz általánosság.

2016. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
elsp szóta=első szóra
2016. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

12-es:


Kihagytál egy nagyon fontos pontot:


5: Hálistennek te soha nem általánosítasz, távol áll tőled a sztereotipiák szerinti gondolkodás. A jelenlegi rendszer álom-állampolgára vagy, gratulálok.

2016. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15: Nem kell általánosítani, meg sztereotípiákat gyártani, ha háromszor is dolgoztam efféle helyen, és láttam, hogy a többség milyenfajta emberekből áll. Most attól, hogy mutatsz nekem egy közmunkást, aki művelt, kultúra iránt érdeklődő ember, még fennmarad a tény, hogy a jórészük finoman szólva nem ilyen.
2016. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mellesleg 13-as voltam, nem 12-es.
2016. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És még annyit: Az, hogy különbnek tartom magam egy bizonyos típushoz vagy csoporthoz képest, még nem jelenti azt, hogy a világ legtökéletesebb emberének képzelem magam. A lényeg, hogy a szóban forgó csoportnál különbnek lenni nem nehéz.
2016. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én 4 nap után leléptem onnan. (Rókus csoport)

Kinéztek, kibeszéltek,de vannak kedves emberek is.

Még takarítóként is jobb dolgod lenne,nekem közös megegyzssel felmondtak. :)

Arra felé Wc csak a nagytesco illetve,bokor,susnyás,sövényes,fás részeknél vagy bent az dércentrumban vagy miazisten.


14:30kor léphetsz le csak (13:30kor lassan elindultok befelé 14:00 hivatalos munkaidő vége,de a szerszámokat mire beviszik.)

2016. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19: Létezik ilyen, hogy közös megegyezés, és mész vissza segélyre? Méghozzá ilyen rövid idő után? Bár az elég durva, ha még egy hét se telt el, de már gúnyolódtak.
2016. aug. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!