Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltató tehet ilyet?

A munkáltató tehet ilyet?

Figyelt kérdés

Tudom,nekik szinte mindent lehet!

Táppénzen vagyok,járó beteg vagyok,műtétem volt,és az egyik közösségi oldalon követik nyomon,h a gyerekeket hova vittem a nyár folyamán,és ha beteg vagyok ez miért van...szerintem a járóbeteg-legalábbis én,még a táppénzes papíron is rajt van,h napi 4órat kijárhatok-nem köteles a 4 fal között ülni!Vagy nincs igazam?


2016. aug. 22. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban semmi közük nincs hozzá, viszont ha nem dolgozol betegség miatt, akkor nem kellene fb-ra posztolgatni. Az éremnek két oldala van
2016. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy egy kirándulás gondolom nem 4 óra. És lehetnek úgy, hogy kirándulni van erőd, de dolgozni nem, akkor feljelentenek táppénzcsalás miatt.
2016. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták,h nekem holiday az életem-pl strandon pólóba ülök,a műtét miatt-nem a vízbe lubickolok!
2016. aug. 22. 12:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy műtét után,6hét a táppénz és nem kis műtétem volt,mutattam a zárójelentésem is!
2016. aug. 22. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Valaki mondja már meg nekem, hogy mi a retekért kell mindenáron posztolgatni különösen olyankor, amikor ez egyértelműen hátrányt jelent?

Kényszeres vagy? Kezeltesd magad akkor, ezt komolyan mondom, mert ez betegség!

2016. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha veszekedni akarsz ne itt tedd,a kérdésre kéne értelmesen válaszolni!!!
2016. aug. 22. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tehet ilyet.


És te is megteheted, hogy gondolkozol. Ha a cég fizeti ez ellátásod, akkor a minimum az, hogy nem posztolgatsz szabadidős tevékenységedről képeket. Tudod, legközelebb az lesz, hogy amikor tápppénzre mész és posztolsz valamit, akkor más fog a helyeden ülni amikor visszamész.

2016. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na ha ülő munka lenne örülnék,álló fizikai munkát végzek :)
2016. aug. 22. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Be tudod állítani, hogy ki láthassa amiket posztolsz.
2016. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!