Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely ahol azt...

Zzerg kérdése:

Van olyan munkahely ahol azt értékelik, ha az ember csendben dolgozik?

Figyelt kérdés
Én eddigi munkahelyeimen megkaptam mindig, hogy túl keveset beszélek és ez az emberek legnagyobb baja velem. Nem tehetek róla, zárkózott vagyok, másrészt nem szeretném, ha pletyka alapot szolgáltatnék.

2016. aug. 22. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvtár
2016. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg munkahelyen, ahol elmélyülést igénylő feladatok vannak.
2016. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezentúl hogyha hozzád szólnak, szép rendes kerek mondatokban válaszolj, ha kérdeznek kielégítő válaszokat adj. Az nekik elég lesz. Ha ezen felül beszélgetni akarnak veled, akkor mond nekik, hogy a munkára akarsz koncentrálni/te dolgozni vagy itt, nem beszélgetni, stb.
2016. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első, én pl. könyvtáros vagyok, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy ott sem szeretik igazán. Persze még mindig jobb, mintha f.snád a szót, de már én is megkaptam, hogy zárkózott vagyok. Emellett feszélyeznek is a többiek, vhogyan nem tudok feloldódni közöttük, pedig rendes emberek.
2016. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!