Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legunalmasabb munka...

Mi volt a legunalmasabb munka amit valaha csinaltatok?

Figyelt kérdés

Kavehazi hattermunkat csinaltam a heten, 6 oran keresztul poharakat meg evoeszkozoket kellett fenyesre torolgetni. es nagyon szenvedtem, szamoltam minden masodpercet. 19 eves fiukent ez komoly nehezseget jelentett idegileg, inkabb mentem volna banyaba...

De ennel tuti van jobb sztoritok :D



2016. aug. 31. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Zenét nem hallgathatsz közben? Az mindig segít az ilyen monoton melókon
2016. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozószerelés.


4 vezeték beilleszt szín szerint, fogóval összenyom, tesztbe bedug, köv kábel... és ezt 12 órán keresztül, 40 perc pihenővel.

2016. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem dolgoztam úgy normálisan, de 10.-ben szakmai gyakorlaton elküldtek minket egy gyárba, ahol 4 órán keresztül ültem egy szalag mellett, akkora zajban, hogy ordibálva se hallottuk egymást az osztálytársammal, aki velem volt (és még füldugót se kaptunk), és nézni kellett, ahogy a palackok elmennek előttem a szalagon és ha láttam egyet, amire rosszul volt feltéve a kupak, azt le kellett szednem és vissza kellett rá jól csavarnom, vagy új kupakot kellett rá tennem.

18l

2016. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Gyári munka, minden percét utáltam és untam.


Csipeszeket és fogasokat kellett zsákolni, és rohangálni 2-3 gép között, vagy csak állni 1 mellett egész nap. Reggel keltem, este értem haza, 2x1,5 óra utazás volt naponta, már az maga remek volt. Mellette 8 óra monotonitás egy lepukkant sötét gyárban, egész nap a napot sem láttam. A munkatársak sem éppen az okosabb fajtából valók voltak, végletekig egyszerű emberek. Ráadásul még a fülhallgatóban rádió hallgatásért is beszóltak, csak mert alapon.


Legrosszabb az volt, hogy amit kerestem az el is ment megélhetésre, mellette semmi időm, energiám nem volt tanulni, kikapcsolódni. Szó szerint azért éltem hogy dolgozzak. Na meg 8 óra után úgy léptem ki a gyárból, hogy tök feleslegesen eltelt egy újabb nap.

2016. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
lefűzés, régi, büdös dokumentumokat... napi 8 órában...
2016. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

20 évesen most, hétköznap napi 8 órába, beülök egyedül egy helyre, vagy iroda vagy étkező és egy faszéen ülök 8 órán keresztül... Mivel ez egy körlet, ezért smemi nem lehet nálam, pláne mobil nem... Szóval szó szerint te, és a gondolataid 8 órán keresztül, reggel 7 től 3 ig...

Msot ez szellemileg, idegileg, lelkileg így 2 hónap után nem kicsit emgvisel, pláne hogy ezen kívül is csak probléma van az életembe nem más... De elglaább van 8 óra ahol arra vagyok kárhoztatva, hogy csak ezeken rágódjak.

De már "csak" másfél hónap...

Persze ha lenne jobb akkor nem itt psuztulnék, de több okból is ez a legjobb lehetőségem :(

De szerencsére másnak csak annyi jön le, hogy havi 150 ér alszik az ember 8 órát... hát meg a nagy lóf&szt... Ennél nagyobb pokol nincs, mint ez a mentális kínzás.

2016. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szalagmunkába tisztasági betéteket dobozolni.
2016. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban diákmeló
2016. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer olyan diákmunkám volt, hogy szórólapokat kellett lepecsételni, mint a Meseautó egyik jelenete. A nap végére jó kis izomlázam volt, ennél a tiéd jobb. :-)
2016. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy irodában kellett ülnöm egy számítógép előtt, telefonálgatni az ügyfelekkel, számlákat rendezni meg efféle teszetoszaságokat.
2016. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!