Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ember az aki nem megy...

Milyen ember az aki nem megy el a kolléganője templomi esküvőjére?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte ember,aki nem vesz részt a képmutatásban.De elég kevés infót adtál,csak találgatni lehet.Te ki vagy a sztoriban?
2016. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kolléganőm egyben közeli barátnőm és hív az esküvőjére, akkor elmegyek, ellenkező esetben mégis mi a búbánatos lóf.szt keresnék ott?
2016. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
meghívott mindenkit de én nem vagyok a barátnője
2016. szept. 4. 18:16
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, ne menj. Ilyen egyszerű.
2016. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék el, és jó ember vagyok.
2016. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a meghívás annyiból állt, hogy kirakta a faliújságra, vagy körbeküldte e-mailen a belső rendszeren, nem érezném kötelezőnek, pláne, ha nem is vagyunk túl közeli kapcsolatban.

Ha áldozott arra, hogy rendes, nyomtatott meghívót adjon át személyesen, akkor elmennék, amennyiben nincs más, halaszthatatlan elfoglaltságom. Azt az egy órát ki lehet bírni, ha neki ez fontos.

2016. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég nálunk is házasodott két kollegina is, mindenkit meghívtak az esküvőre (igaz, nem templomi volt), de én nem mentem. Semmi kedvem nem volt a péntek délutánomat azzal tölteni, hogy olyan ember esküvőjére megyek, akit nem különösebben kedvelek. Volt jobb dolgom.
2016. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én egy kollégám esküvőjére se mennék el. Bár engem valószínűleg egyik se hívna meg. Egyébként jófej vagyok.
2016. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem kötelező az ilyen dolog, így ha nem megy el, ugyanolyan ember marad, mint bárki más. Jobb lenne, ha csak az illemből menne el, de közben alig várná, hogy vége legyen a ceremóniának?
2016. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!