Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem egyértelmű főnöki utasítás?

Nem egyértelmű főnöki utasítás?

Figyelt kérdés
Női főnököm van, aki olyan utasításokat szokott adni, aminek se eleje, se farka, azaz nem pontosan fogalmazza meg a kéréseit, illetve állandóan módosul benne minden. Én egy ideje e-mail-en tárgyalok vele, pont emiatt, amire vagy reagál, vagy nem reagál és szóban mondja el az összevisszaságait. Ugyanez a probléma sokunknak, hogy képtelen nekik is normálisan elmondani valamit. Mit lehetne ez ellen tenni?

2016. szept. 20. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azt, hogy írásban kérsz tőle mindent. Mond, hogy most sok minden van a fejedben, legyen szíves egy e-mail emlékeztetőt küldeni róla és amit lehet megcsinálod.
2016. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én főnököm ugyanezt csinálta, csak ő férfi..

Hangulatember is, és volt, hogy közben meg is gondolta magát, meg olyan is, hogy ő maga sem értette a dolgokat. Tudom, milyen idegesítő.

Az emailre meg ritkábban reagált persze..

2016. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen volt férfiban, de ő e-mailben is olyan volt mint szóban, csak több tőmondattal intézte el, mint szóban.

Vagy pedig egyszerűen nem válaszolt.


Én is próbáltam ellene tenni, volt hogy rámutattam a hibájára, de persze azonnal ki tudta magyarázni.


A megoldás az lett, hogy felmondtam, nem akartam rajta koptatni az idegeimet.


Egyébként valószínűleg ő sem tudja mit hogy szeretne, de ha sok olyan visszajelzést kap tőletek, akkor még az is lehet, hogy sikerül rávilágítanotok egy problémára. Viszont ha rá is jön hol a gond, mindez nem egyik napról a másikra fog megváltozni.


Ha szereted a munkádat, megér egy kört és egy adag türelmet.

2016. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat: sajna akkor nem egyedi az eset. Próbálkozok többféle megoldással, de jókat írtál 3-as, köszi. Ha van még észrevétel, kérlek írjatok, köszi.
2016. szept. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!