Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi szabadidőd van munka...

Mennyi szabadidőd van munka után? Mikorra érsz haza?

Figyelt kérdés

Meddig vagy bent a munkahelyeden? Szokott lenni túlóra?

Munka után van erőd még csinálni valamit vagy csak a kötelező dolgokat tudod le,úgy mint posta/bolt,stb?

Hány órára szoktál hazaérni?



2016. szept. 21. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-től 6-ig dolgozok, néha kicsit tovább, de 7-nél tovább nem. Néha este futok, van hogy sorozatot, filmet nézünk vagy olvasgatok. Nyári estéken sétálgatni szoktunk.
2016. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16-ig vagyok bent. Heti 1-2 alkalommal kb. egy órával tovább. 20 perc alatt hazaérek. Bevásárolok, beteszek egy mosást, fallabdázni megyünk, mozizunk, takarítok, vagy amit éppen csinálni kell/szeretnénk.

Főzni képtelen vagyok neki állni, takarítani is csak az apró, egyszerűbbeket szoktam ilyenkor. Legszívesebben tespednék egész este a kanapén, dehát az ugye nem játszik annyira.

2016. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!