Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen kolléganővel?

Figyelt kérdés

Évek óta jellemző a szóban forgó kolléganőre, hogy szeret "lógni". Amikor áthelyezték cégen belül a mi hivatalunkba, az őt hozzánk áthelyező vezető azt mondta, örül, hogy megszabadul tőle, mert már felháborító, hogy a gyakori hiányozgatásai miatt mások dolgoznak helyette.

Azóta is, nálunk is ezt csinálja: vagy táppénzen vagy, vagy szabadságon.

"Benyalta" magát a főnököknél, az egyikkel puszilkodni is szoktak, mindenki odáig meg vissza van érte, persze senki nem dolgozik helyette, csak én.

Képes volt otthon maradni fogtömés miatt, én komoly szájsebészeti beavatkozást követően még aznap dolgoztam, mert irodai munkát végzünk, emelni, hajolni nem kell, hanem számítógép előtt adminisztratív munkát végezni.

Másik oldala a dolognak, hogy mindenkire irígykedik. Pl. rám is, mert szerinte hogy lehet nekem éves szintre értve egy nappal több napom, mint neki, holott ő idősebb nálam néhány évvel és gyerekei is vannak, nekem nincsenek. Pár éve az egyik idősebb kolléganőnek a szabadsága után is utánajárt, mert szerinte többször volt szabin az illető, mint amennyi - szerinte - járt volna neki. Ekkor úgymond "koppant" a szóban forgó kolléganő, mert az illetőnek valóban annyi szabija volt, amennyit kivett. :-)

Több mint fél éven át miatta a hiányzása miatt nem tudtam szabira menni, mindent én csináltam és amikor visszatért a táppénzről, nekem azt sem mondták, köszönjük a munkádat, hogy ilyen hosszú ideig helytálltál és a szabidat sem tudtad kivenni.

Sőt: virágcsokrot kapott a többiektől annak "tiszteletére", hogy méltóztatott több mint félév után visszajönni dolgozni.

Otthagytam már ezt a munkahelyemet, de azóta is hiányzik és most azon panaszkodik, hogy mivel én otthagytam a céget, ráosztotta egy új főnök azt a munkát, amit pluszként még rám tukmáltak, mielőtt eljöttem a cégtől. Ez utóbbi miattam van, mert otthagytam a céget.


2016. szept. 25. 15:47
 1/1 anonim válasza:
Ha jól értem már nem a kolléganőd...szóval nem is a teproblémád.
2016. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!