Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 22 éves pályakezdőként milyen...

22 éves pályakezdőként milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Érettségim, középfokú angol nyelvvizsgám és egy földtudomány BSc (geológia) diplomám van. Találnék most valami értelmes munkahelyet? Vagy tanuljak valami OKJ-s szakmát? Esetleg jövőre MSc képzés vagy másik BSc?

Mit tanácsoltok?


2016. szept. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Az egyetemi képzés alatt annyira azért szocializálódott az ember, hogy belelásson a saját szakmájába, és tudja, hogy milyen lehetőségei vannak. Ezt egy kívülálló nem igen tudja.
2016. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szakmám iránt nem igazán van kereslet. Maximum protekcióval. Amikor jelentkeztem, még nem gondoltam erre, hogy évek múltán ezzel kell boldogulnom...azt akartam tanulni ami érdekelt. Most már biztos nem mennék erre.
2016. szept. 26. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás, call center.
2016. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!