Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan helyen ahol...

Dolgoznátok olyan helyen ahol igazából nem is akartok, és szerintetek van értelme? 24/f

Figyelt kérdés
Tehát adódott egy lehetőségem (bár nem igazán akartam még menni sehova), de valamiért éppen ezért hozzám házhoz szokott jönni a munka szó szerint. Most éppen 1 hónapja vagyok munkanélküli nem az én hibámból, hanem elk**unk egy melót mármint nem szabadott volna ott a munkahelyen ilyent csinálni, és mindenkit elküldtek(egy váltót cseszegetünk) mindegy. Na már ez a munkahely is 40km-re volt tőlem, és kicsit kivolt a f**m az odajutással mindennap 160-al kellett menni, hogy időben oda jussunk a pénz nem volt valami szar, de mindig lehetne jobb ugye. A mostani lehetőség 1200 ft nettót fizetne, hát lehetne több is de hát ez magyarország. A baj az, hogy 90km-re van tőlem na oda már aztán tényleg nem lenne kedvem bejárni mindennap nyilván megoldám azt, hogy albérlet 1 hónapon belül stb. De teljesen idegen tőlem az egyedüli lét nem is vagyok önnálló, ha mosogatnom kéne magamra szerintem sírva fakadnék a szüleimmel élek még mindig de őszinte leszek még nem akarom őket itt hagyni sem (nem arról van szó, hogy ingyen akarok élni nyilván), hanem nekem nagyon furcsa lenne még most , és a szüleimnek is már csak egyedül vagyok itthon a többi kettő lány testvérem egyetemen van már ez is megviselte őket. Szóval nem tudom , ha nem akarom akkor is bekéne vállalnom szerintetek :/?

2016. szept. 8. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
1200 nettó/óra bocs szarúl írtam.
2016. szept. 8. 20:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőség, akkor muszáj lennék. Mégis mit tehetnék helyette? Gyűjtögessek sörösdobozokat, kolduljak, vagy lépjek be valami MLM-átverésbe?

Legalább addig dolgozz ott, amíg elegendő zsetonod nincs arra, hogy elköltözz/nem találsz jobb munkaajánlatot.

2016. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most is olyan helyen dolgozok, ahol nem akarok 440 ft/óradíjért. 1200-as óradíjért segget is nyalnék, ha azt kéne vagy elköltöznék érte Kiskunpötypölőre is. Szóval nem értem, hogy ez számodra hogy tűnhet rossz fizunak.

Na mindegy, nem azt mondom, hogy a fizu miatt mindenképp menjél, mert nyilván rajtad múlik hogy akarsz-e, de ha a közelben nem találsz semmit, akkor mégis több értelme lenne elfogadni ezt, mint otthon ülni és várni hogy a sült galamb a szádba repüljön. Felmondani meg bármikor fel tudsz, ha nem tetszik a meló vagy ha időközben akad más. Csak arra kell figyelni, hogy ha albérletbe mész, ott ne írj alá kötött időre szóló szerződést, különben megszívod, ha kb. 1 hónap múlva mondjuk meggondolod magad és lelépsz.

2016. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!