Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Infóznátok magatokról egy...

Infóznátok magatokról egy volt kollégának az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen volt egy kolléga, akivel sokat beszélgettünk, néha találkoztunk is a magánéletben, amolyan imerős féle kapcsolat lett, barátinak nem mondhatnám a részemről.


Amikor eljöttem erről a munkahelyemről, mert összevesztem a főnökkel, aznap ez a kedves kolléga azt sem kérdezte meg tőlem este(szinte minden este is beszélgetünk), hogy vagyok, hogy viselem(itthon majdnem bőgtem), mik a terveim ezek után (tudja, hogy van másodállásom)stb, pedig örültem volna, ha valaki meghallgat, vagy pár szót is beszélnénk. Egyszerűen eltűnt pár napra..


Később, amikor hivatalosan is lerendeztük a felmondásom, aznap írt, hogy sajnálja, hogy már nem vagyok és arról faggat, hogy átmegyek e a másik m.helyemre napi 8-ba, mennyit fogok keresni, mit csinálok. Szóval egyáltalán nem baráti érdeklődésnek tűnik, hogy a fizetésemről, stb érdeklődik csak.

Ti válaszolnátok neki egyáltalán ezek után??


2016. nov. 4. 08:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
csak mert amúgy olyanokat is mondott korábban, hgy velem seretne járni, stb; amúgy meg ilyen
2016. nov. 4. 08:25
 2/17 A kérdező kommentje:

és azt is kérdezte, hogy kifizetett e rendesen a volt főnököm.


Szóval másképpen, pl mint emberi magatartás, vagy empátia, semmi nincs benne..csak a pénzem érdekli..

2016. nov. 4. 08:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, ilyenekről nem infóznék.
2016. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem beszélnék erről egy ismerősnek.
2016. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha sose volt barátod, akkor nem értem, miért vársz el tőle baráti gesztusokat. Egyértelmű, hogy ő sem kezel téged barátként, ezért nem hívott.

Vannak emberek, akik kicsit többet szeretnének mindig tudni, mint amennyi rájuk tartozik. Ez az ember is ilyen. Térj ki a válaszadás elől, ("nem tudom, majd kialakul"), vagy ha attól jobban érzed magad, mond meg neki egyenesen, hogy semmi köze nincs hozzá.

2016. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit se szimpatikus, szerintem nem.

Információk melyeket megtud és ki tudja hogy ad tovább, vissza is üthetnek.

Ha igazán érdekelte volna mi van vleed akkor a legnehezebb pillanatban nem tűnik el hirtelen fura módon.

2016. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból kérdezget, én nem mondom el senkinek, hogy mennyit keresek, és szerintem ilyet nem is illik kérdezgetni.
2016. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt túlreagálod. Te sem tartod őt barátnak, csak ismerősnek, ő se tart téged barátnak, akkor minek vigasztalgasson meg lelkizzen veled és kérdezgesse, hogy bőgtél-e.

Amiket kérdezett, azok (szerintem) egyáltalán nem olyan intim dolgok, amikre ne lehetne válaszolni, maximum ne legyél teljesen konkrét, ha nem szeretnél.


"átmegyek e a másik m.helyemre napi 8-ba,"

Egyáltalán nem kínos kérdés, egy szimpla igen vagy nem a válasz.


"mennyit fogok keresni"

Itt sem hiszem, hogy konkrét választ vár, hogy 125 520 forint, hanem egy közelítést. Kicsit jobban mint eddig/úgy mint eddig, stb.


"mit csinálok"

Ez megint csak nem értem miért olyan durva, hogy ne lehetne rá válaszolni.


"és azt is kérdezte, hogy kifizetett e rendesen a volt főnököm. "

Ez megint nem értem miért olyan nagy ügy.


"Szóval másképpen, pl mint emberi magatartás, vagy empátia, semmi nincs benne..csak a pénzem érdekli.."

Leszek kicsit az ördög ügyvédje: és ha azért érdekli a pénzed, mert érted aggódik, hogy hogy leszel meg ezután? Mit gondolsz, mégis mi a francért másért érdekelné, hogy mennyi pénzed van? Hisz mint ahogy mondtad nem vagytok barátok, valószínűleg a kapcsolatotok is meg fog szakadni ezzel, hogy nem lesztek már kollégák sem.

2016. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
első kommentem olvastad..?
2016. nov. 4. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:
omfg.. kezdjük ott minek mondtál fel? amugy van benne valami amit az előző írt,nem olyan pokolian kényes témákat kérdezett.
2016. nov. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!