Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az én munkámat miért nem...

Az én munkámat miért nem ismerik el?

Figyelt kérdés
Van egy pár ismerősöm és családtagom ,aki a médiában dolgozik , azon belül pedig a zenéléssel keresi a kenyerét. Én oktatok és azt vettem észre ,hogy manapság nagyon menő zenésznek lenni , az én munkámat pedig nem ismerik el, mert az olyan átlagos , és nem tűnök ki vele. Ez egy kicsit bánt , főleg mivel minden nap ezt látom és érzem. Szerintetek is jobban elismerik manapság azt aki közszereplő vagy csak simán zenélget?
2016. nov. 8. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, jobban elismerik aki csak zenélget, mert ilyen társadalomban élünk...
2016. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a tanároknak az az lismerés, hogy a diákjaiból lesz valaki

sámtalan gyermek mond köszönetet, vagy szerenádozik és életük végéig emlékeznek rá


ha ennyire nincs benned hivatátudat, hogy örömmel tudsz nézni valakire, elismerésnek érzed, akár egyetlen embertől, hogy általad fejlődött, válasz másik pályát

2016. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!