Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon nagy bunkóság, ha...

Nagyon nagy bunkóság, ha megkérdezem a lányokat, mit tudnak az autókról? (alább)

Figyelt kérdés

Tudjátok, az autószalonokban / autókiállításokon szoktak lenni ilyen vevőcsalogató, szép lányok. Ha megtetszene nekem egy autó, amin pózolnak és megkérdezném tőlük, hogy a kocsiban milyen extrák vannak, hány lóerős, stb?

Egy barátom szerint ez tényleg bunkóság, mert ezek a lányok egyáltalán nem értenek az autókhoz. Csak a testük mutogatásához és rá tudják tukmálni a vevőkre a vásárlást. Olyan, mint amikor idős embereket vernek át gyógyászati segédeszközökkel.


Ti mit gondoltok erről?



2016. nov. 13. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem nőként zavar, ha dekorációs kiegészítőnek használják a nőket, de ez a kérdezgetős trollkodás eddig nem jutott eszembe, köszi a tippet :D Mondjuk ezek szerint a Media Marktban is vevőcsalogató a pocakos, kopasz alkalmazott, mert azok se szoktak tudni semmit a termékről.
2016. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tehát mész bántani másokat? Szép.


A tesóm grafikus, most csinálta egy fodrászat honlapját. Akkor lehet neki beszólogatni, hogy nem tudja, hogy kell dauert csinálni? Ez kb. ugyanaz.

2016. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ők csak "kirakati bábuk" ott, nagy valószínűséggel azt se tudják, h az adott autó hol "kapar".
2016. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen céllal kérdezed meg őket.

Ha azért, mert le akarod járatni, amiért ő nem ért az autóhoz, akkor persze bunkóság.

Ha azért, mert tényleg érdekel az autó, akkor nem az. De valószínű nem fog tudni válaszolni a kérdésedre, úgyhogy eleve nem tőlük kéne kérdezni, hanem az értékesítőtől, akinek az a dolga, hogy mindent tudjon az autóról és információt ajdon róla.

2016. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam már párszor hostessként, és ahogy más is írta , attól függ: Ő értékesíti az autót, vagy arra ott van más?


Egyébként könnyen lehet, hogy az értékesítésben is tud segíteni, mert bevett dolog, hogy a cégek felkészítik a hostesseket a bemutatandó termékből, kell tudnia termékjellemzőket.


Magyarul ha annyira érdekel, odamész és megkérdezed, hogy az autó technikai jellemzőiben is őt tudod kérdezni, vagy abban más tud infót adni? Ez nem bunkóság, csak érdeklődés.

2016. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!