Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehet a dolgozó ha a...

Mit tehet a dolgozó ha a főnöke információk visszatartásával "bántja"?

Figyelt kérdés
Konkrét kérdésre sem ad konkrét választ.
2016. dec. 6. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Nem tudok elképzelni ilyen esetet.
2016. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Kiad egy feladatot, de nem mondja el részletesen hogyan kéri. Majd ha kész nekiáll kritizálni.

Akkor én azt mondom, ok, akkor mondja el kérem, hogyan kéri.

És akkor nem mondja el, hanem elmondja ugyanazt, amit az elején a feladat kiadásakor.


Vagy.

Munkábaállás elején rákérdezek hogy működik a szabadságok kiadása, válasz: majd megbeszéljük.

Közeledik a nap amikor kellene a szabi, szólok időben előtte, hogy akkor beszéljük meg. E-mailre nem válaszol, telefonon leráz, mert épp x helyen van.. Tehát lényegében nem ad választ, nem árulja el mit hogyan vár el.

2016. dec. 6. 11:46
 3/27 anonim ***** válasza:

Hát a feladatnál nyilván tőled várja, hogy old meg, azért adta neked. Nem ő akarja megoldani helyetted.


Szabadságot mástól nem tudod megkérdezni? Könyvelő, személyzetis?

Ha nagyon le akarnak rázni, akkor gyanús, hogy nem akarják kiadni.

2016. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
"Hát a feladatnál nyilván tőled várja, hogy old meg," ok, de van olyan dolog, amiben nem tudok dönteni helyette. Vagy van olyan része a feladatnak, amiről sosem állítottam, hogy értek hozzá, de ha nagyvonalakban elmondta volna, akkor valószínűleg hatékonyabban meg tudtam volna oldani. Persze kísérletezgethetek is, de az hosszadalmasabb.
2016. dec. 6. 11:56
 5/27 anonim ***** válasza:
4: Lehet, hogy ő sem ért hozzá :)
2016. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5, de a kritizáláshoz ért :)
2016. dec. 6. 12:10
 7/27 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, hagyta, hogy egy nagy projektben abból dolgozzunk, ami utólag derült ki, hogy nem volt jó, de nem adta ki időben, hogy mi a jó. Így a projekt elúszott, és egy rakás javítanivaló keletkezett. Persze szerinte mi vagyunk a hülyék, akik az egészet megcsináltuk és még szombatokat is rááldoztunk a határidő miatt. Tudod, én úgy vagyok vele, hogy egyszer ő is belebukik ebbe a hozzáállásába.
2016. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A dolgozo azt teheti, hogy szol a fonokenek, hogy ne csak kritizalja, hanem legyen szives iranyt mutatni, ha mar konkret elkepzelesei vannak a munka elvegzesenek mikentjerol.
2016. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
# 8 Időpont ma 12:29 - Mi megtettük, sőt, a másik részlegek főnökei is szóltak az illetőnek, de semmi eredmény. :-) Már többen kifejtették, hogy "ha övék lenne a cég, ezt nem csinálhatná", addig meg a felsővezetés diktál.
2016. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Marad a 'passziv ellenallas'. Te tovabbra is megcsinalod a melot, ahogy tudod, es kozben minden egyes feltett kerdesedet archivalod, irasban. Ha borul a bili, mert elusztok a hataridokkel, lesz a kezedben valami, hogy marpedig te/ti mindent megtettetek, csak epp fonok urnak derogalt valaszolni - vagy epp fogalma sincs semmirol, azert nem valaszol.
2016. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!