Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kamionozás a nehéz munkák...

A kamionozás a nehéz munkák kategóriájába tartozik? Ti hova sorolnátok? (4-5 hetes kintlét)

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként számtalan előnye van.


Gondoljatok bele:


Igaz, hogy hét közben sokat robotolunk, de a hétvége legtöbbször szabad. 24 - 45 néha több órát azt csinálsz amit akarsz. Én is szeretek otthon lenni, van egy 3 éves kislányom, de ha kint vagyok, annak is vannak előnyei.


Pl. vasárnap hajnali 3 - kor ki kell szállnom pisilni. Félig alvó fejjel rájövök, már vasárnap van és sehova nem kell mennem. Elvégzem a dolgom, vissza a fülkébe, felnyúlok a felső ágyra egy sörért, felhajtom és még egy nagyot alszom reggelig. Itthon nehézkes lenne, az asszony bizonyára megkérdezné, miért iszom én sört reggel 3 - kor...(Nem volt elég az előző esti?)


Tiéd az egész hétvége. Persze jobb lenne otthon lenni, de ha már így alakult, egy csomó hasznos dolgot lehet csinálni. Van mikor 300 oldalt elolvasok 24 óra alatt, 4 - 5 könyv mindig van nálam, van egy 20 kilós egykezes súlyzóm, azt emelgetem, gyakran elmegyek sétálni, vannak kollégák akik futnak, bicikliznek.


Én nyelvet tanulok szabadidőmben, angolul már folyékonyan olvasok, a német ugyan lassan, de megyeget, olaszul is tudok már valamennyire. Ha elfoglalod magad, gyorsabban telik az idő, főzögetni is szoktam, sok kolléga netezik, zsugáznak online stb.


Napidíjas vagyok, ketyeg a napi 80 - 85 euróm ha a tököm vakarom, akkor is, ha a kocsiban vagyok, jár a pénz. Havonta pedig 8 - 10 napot egyvégtében itthon vagyok. Így azért ki lehet bírni.


Sofőrhiány van, aki gyakorlott és beszél idegen nyelven, elég jó cégeket tud találni.

2016. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó szépen leírtad. Én is gondoltam erre, hogy olvasni tanulni lehetne. Elárulod melyik cégnél vagy?
2016. dec. 10. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!